Půjčky na občanský průkaz (OP)

Ačkoliv se dnešní finanční svět velmi zjednodušuje, tak pořád platí, že při poskytování půjček musí mít žadatel platný občanský průkaz, který se používá pro zjištění jeho totožnosti. Ve své podstatě však jde také o jediný dokument, který je při půjčkách vyžadován. Půjčky na OP jsou velmi jednoduché a vedle nebankovních institucí je začínají poskytovat i některé banky. Jenom loňský rok se objem poskytovaných půjček na OP více než zdvojnásobil. Jsou totiž velmi rychlé a umožňují efektivní řešení nenadálých problémů.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat
 

Nebankovní půjčky na OP

Základními poskytovateli jsou nebankovní instituce. Ty rozjely poskytování nebankovních půjček na OP ve velkém a každý rok připravují pro své nové i stávající klienty spoustu akcí, aby je nalákaly. Nebankovní půjčky na OP přitom poskytují takové firmy jako jsou Home Credit, Essox nebo Provident. Jde o známé a renomované společnosti, u kterých se žadatel nemusí bát nějakých nekalých praktik či zatajování informací.

Náš tip: Potřebujete až 10000 Kč? Rychlá SMS půjčka je určená všem, kteří potřebují peníze ihned.

Půjčka na OP ihned

Jednou z výhod je rychlost úvěrového procesu. Půjčky na OP ihned jsou velmi rychlé a během jedné hodiny má žadatel peníze na účtu nebo v kapse. Oproti tomu klasické bankovní půjčky vyžadují zdlouhavé schvalování, které někdy zabere několik dní. Půjčky na OP ihned jsou jednoduché a přehledné. Svou rychlostí dokážou pomoci vyřešit problematické finanční situace, které jsou způsobeny výpadkem příjmů nebo nehodou v domácnosti.

Půjčky na OP bez registrů

Obrovskou a samostatnou kapitolou jsou půjčky na OP bez registrů. Ty svým klientům nabízí možnost získání půjčky bez toho, aniž by se společnosti dívala do bankovních registrů, zda žadatel všechny své úvěry řádně splácí. Jsou řešením pro ty, kteří mají občas problémy splácet své úvěry a potřebují přefinancování půjček.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od NetCredit a získejte tak až 12.500 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.