CreditAir rychlá půjčka do 30 000 Kč.

U CreditAir získáte výhodnou půjčku podle svých představ

 • Možnost půjčit si až 30 000 Kč
 • Dlouhodobá splatnost půjčky maximálně 45 dní

Půjčka CreditAir představuje účinné řešení na finanční problémy rozmanitého charakteru, kterých se zbavíte snadno během několika minut.

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED


 

Výhody půjčky

 • První půjčka pro nové klienty zdarma
 • Dlouhodobá splatnost až 45 dní
 • Žádné skryté poplatky

Vlastnosti

 • Výše od 500 do 30 000 Kč
 • Splatnost 5 až 45 dní
 • Peníze na účtu do 30 minut

Podmínky půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Pravidelný příjem

 

Informace o půjčceTabulka splátekOnline žádost

Neúčelová půjčka na malé výdaje

Sjednání půjčky u CreditAir je opravdu pohodlné, jelikož si vše vyřídíte ze svého domova. Za příznivých podmínek zde půjčku získají noví i stávající klienti. Jako nový zájemce obdržíte svou první půjčku zdarma a jako stávající zákazník můžete využít zajímavých slev. Nebankovní půjčku od CreditAir lze čerpat na cokoliv. Je vhodná na okamžité výdaje i na menší plánované investice.

ZÍSKEJTE CREDITAIR PŮJČKU DO 30 000 KČ IHNED ZDE

Flexibilní výše finančních prostředků

Minimální výše půjčky činí 500 Kč, maximum je pro nové zákazníky stanoveno na částku 10 000 Kč. Jestliže žádáte opakovaně, tak získáte až 30 000 Kč. Tyto peníze se jednorázově vyplatí na váš běžný účet – částku obdržíte již do 30 minut od schválení žádosti. Můžete je mít tedy téměř obratem od podání žádosti. S první půjčkou se nepojí žádné úroky ani poplatky. Pohodlně si ji tedy vyzkoušíte a uvidíte, jak vám budou její podmínky vyhovovat. Na rozdíl od jiných nebankovních finančních společností nabízí CreditAir prodlouženou splatnost na 45 dní, během níž můžete kdykoliv vypůjčenou částku vrátit zpět poskytovateli. K dispozici vám po celou dobu je okamžitý klientský servis.

Co musí splnit zájemce o půjčku?

Na žadatele o půjčku CreditAir nejsou kladeny přísné požadavky. Stačí být fyzickou osobou starší 18 let a mít bydliště na území České republiky. To jsou základní podmínky, s nimiž zde můžete žádat. Žádost o půjčku si navíc pohodlně vyřídíte ze svého domova a nemusíte kvůli ní nikam chodit.

Další podmínkou je pravidelný příjem, ze kterého budete schopni svůj závazek včas a bez problémů uhradit. K žádosti si proto připravte svůj občanský průkaz a přesné údaje o zaměstnavateli, případně o vaší firmě, pokud podnikáte (název, adresu a telefonní kontakt).

Přednosti půjčky CreditAir

Tato půjčka má celou řadu výhod, pro které se ji vyplatí využít. V první řadě se poskytuje bez doložení účelu čerpání a je tedy pouze na vás, na co peníze využijete. Přijde vhod jako rychlá půjčka do výplaty, hodí se ale i na různé drobné nákupy do domácnosti. Každá žádost o půjčku podléhá individuálnímu posouzení a máte zde tedy mnohem větší šanci získat potřebné finanční prostředky než při žádosti ve své bance. Navíc nemusíte dokládat svůj příjem ani nepotřebujete žádnou formu záruky. Půjčka představuje bezpečné a diskrétní řešení pro každého, kdo má omezený rozpočet. Peníze získáte do 30 minut na svůj účet.

 • Při sjednání první půjčky neplatíte žádné poplatky ani úroky
 • K žádosti nepotřebujete doklad o výši svého měsíčního příjmu

ZÍSKEJTE CREDITAIR PŮJČKU DO 30 000 KČ IHNED ZDE

 

Tabulka splátek CreditAir půjčky

ČástkaSplatnostPoplatkyCelková částka
4 000 Kč15 dní0 Kč4 000 KčMám zájem
9 500 Kč30 dní0 Kč9 500 KčMám zájem
15 000 Kč34 dní3 400 Kč18 400 KčMám zájem
20 000 Kč41 dní5 467 Kč25 467 KčMám zájem
25 000 Kč45 dní7 500 Kč32 500 KčMám zájem
30 000 Kč45 dní9 000 Kč39 000 KčMám zájem

Postup získání půjčky

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

 

Další půjčky

 

Zařazení půjčky