CreditAir rychlá půjčka do 30 000 Kč.

U CreditAir získáte výhodnou půjčku podle svých představ

 • Možnost půjčit si až 30 000 Kč
 • Dlouhodobá splatnost půjčky maximálně 45 dní

Půjčka CreditAir představuje účinné řešení na finanční problémy rozmanitého charakteru, kterých se zbavíte snadno během několika minut.

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED


 

Výhody půjčky

 • První půjčka pro nové klienty zdarma
 • Dlouhodobá splatnost až 45 dní
 • Žádné skryté poplatky

Vlastnosti

 • Výše od 500 do 30 000 Kč
 • Splatnost 5 až 45 dní
 • Peníze na účtu do 30 minut

Podmínky půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Pravidelný příjem

 

Informace o půjčceTabulka splátekOnline žádost

Neúčelová půjčka na malé výdaje

Sjednání půjčky u CreditAir je opravdu pohodlné, jelikož si vše vyřídíte ze svého domova. Za příznivých podmínek zde půjčku získají noví i stávající klienti. Jako nový zájemce obdržíte svou první půjčku zdarma a jako stávající zákazník můžete využít zajímavých slev. Nebankovní půjčku od CreditAir lze čerpat na cokoliv. Je vhodná na okamžité výdaje i na menší plánované investice.

ZÍSKEJTE CREDITAIR PŮJČKU DO 30 000 KČ IHNED ZDE

Flexibilní výše finančních prostředků

Minimální výše půjčky činí 500 Kč, maximum je pro nové zákazníky stanoveno na částku 10 000 Kč. Jestliže žádáte opakovaně, tak získáte až 30 000 Kč. Tyto peníze se jednorázově vyplatí na váš běžný účet – částku obdržíte již do 30 minut od schválení žádosti. Můžete je mít tedy téměř obratem od podání žádosti. S první půjčkou se nepojí žádné úroky ani poplatky. Pohodlně si ji tedy vyzkoušíte a uvidíte, jak vám budou její podmínky vyhovovat. Na rozdíl od jiných nebankovních finančních společností nabízí CreditAir prodlouženou splatnost na 45 dní, během níž můžete kdykoliv vypůjčenou částku vrátit zpět poskytovateli. K dispozici vám po celou dobu je okamžitý klientský servis.

Co musí splnit zájemce o půjčku?

Na žadatele o půjčku CreditAir nejsou kladeny přísné požadavky. Stačí být fyzickou osobou starší 18 let a mít bydliště na území České republiky. To jsou základní podmínky, s nimiž zde můžete žádat. Žádost o půjčku si navíc pohodlně vyřídíte ze svého domova a nemusíte kvůli ní nikam chodit.

Další podmínkou je pravidelný příjem, ze kterého budete schopni svůj závazek včas a bez problémů uhradit. K žádosti si proto připravte svůj občanský průkaz a přesné údaje o zaměstnavateli, případně o vaší firmě, pokud podnikáte (název, adresu a telefonní kontakt).

Přednosti půjčky CreditAir

Tato půjčka má celou řadu výhod, pro které se ji vyplatí využít. V první řadě se poskytuje bez doložení účelu čerpání a je tedy pouze na vás, na co peníze využijete. Přijde vhod jako rychlá půjčka do výplaty, hodí se ale i na různé drobné nákupy do domácnosti. Každá žádost o půjčku podléhá individuálnímu posouzení a máte zde tedy mnohem větší šanci získat potřebné finanční prostředky než při žádosti ve své bance. Navíc nemusíte dokládat svůj příjem ani nepotřebujete žádnou formu záruky. Půjčka představuje bezpečné a diskrétní řešení pro každého, kdo má omezený rozpočet. Peníze získáte do 30 minut na svůj účet.

 • Při sjednání první půjčky neplatíte žádné poplatky ani úroky
 • K žádosti nepotřebujete doklad o výši svého měsíčního příjmu

ZÍSKEJTE CREDITAIR PŮJČKU DO 30 000 KČ IHNED ZDE

 

Tabulka splátek CreditAir půjčky

Částka Splatnost Poplatky Celková částka
4 000 Kč 15 dní 0 Kč 4 000 Kč Mám zájem
9 500 Kč 30 dní 0 Kč 9 500 Kč Mám zájem
15 000 Kč 34 dní 3 400 Kč 18 400 Kč Mám zájem
20 000 Kč 41 dní 5 467 Kč 25 467 Kč Mám zájem
25 000 Kč 45 dní 7 500 Kč 32 500 Kč Mám zájem
30 000 Kč 45 dní 9 000 Kč 39 000 Kč Mám zájem

Postup získání půjčky

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

 

Další půjčky

 

Zařazení půjčky