Nebankovní půjčka každému ihned online

Nebankovní půjčky bez registru

  • Rychlé půjčky až do 5 000 000 Kč
  • Snadno dostupné pro každého
  • Jednoduché vyřízení online
  • Přehledné srovnání nebankovních produktů
  • Možnost získat půjčku i se záznamem v registru
  • Půjčka i bez dokládání příjmu

 

TOP nebankovní půjčky ihned

Výše půjčky
500 Kč – 8.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Řešení finanční krize i pro problémové klienty

Nebankovní půjčka umí vyřešit náhlé nebo krátkodobé finanční problémy. Jedná se tedy o situaci, která může potkat každého. Podmínky pro získání klasické bankovní půjčky jsou mnohem přísnější a také nějakou dobu trvá, než je vám bankovní půjčka vyplacena. Nebankovní půjčku však mohou získat i problémoví klienti, kteří nemohou doložit své příjmy nebo mají záznamy v úvěrové historii.

Půjčky bez zástavy

Půjčka Půjčka do Splatnost do Informace Online žádost
Best půjčka Best půjčka 170.000 Kč 84 měsíců Info Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 8.000 Kč 30 dní Info Zažádat
Cetelem půjčka Cetelem půjčka 200.000 Kč 84 měsíců Info Zažádat
Profi Credit Profi Credit 166.000 Kč 48 měsíců Info Zažádat
Smart půjčka Smart půjčka 50.000 Kč 13 měsíců Info Zažádat
Provident Provident 80.000 Kč 14 měsíců Info Zažádat
Půjčka Zaimo Zaimo 108.000 Kč 48 měsíců Info Zažádat

 

Půjčky se zástavou

Půjčka Půjčka do Splatnost do Informace Online žádost
VITACredit VITACredit od 50.000 – více 120 měsíců Info Zažádat
ACEMA Credit ACEMA Credit od 100.000 – více 120 měsíců Info Zažádat

 

Rychlost vyřízení

Žádost a vyřízení nebankovní půjčky většinou zabere jenom pár minut. Pokud potřebujete rychle poplatit neočekávaný výdaj, je právě nebankovní půjčka ihned vhodným řešením. Srovnávač vám pak napoví, která nebankovní půjčka ihned je nejlepším řešením právě pro vás.

Flexibilita

Nebankovní půjčky jsou velmi variabilní. Můžete si vybrat variantu, která vám perfektně vyhovuje. Nabízejí splatnost v délce jednotek týdnů až několika měsíců. Stejně tak se úvěrové rámce pohybují od nižších tisíc, řádově až do statisíců.

Snadná žádost

Minimum administrativy, jednoduché a rychlé vyřízení online. Vše vyřídíte z pohodlí svého domova s pomocí svého smartphonu nebo notebooku.


 

Nebankovní půjčka ihned pro problémové klienty

Pokud jste už žádali o úvěr v bance pak víte, že každá žádost je spojena s vyplňováním celé řady formulářů, a kromě toho také musíte dokládat pravidelný příjem. Což může být pro řadu žadatelů z různých důvodů problém.

Nemusíte být zrovna nezaměstnaní, ale například i pracující, kteří nemohou nebo nechtějí své příjmy doložit, a právě pro vás je zde řešení – nebankovní půjčka ihned bez doložení příjmu.

Tyto úvěry poskytují nebankovní společnosti, přičemž jsou specifické nižším úvěrovým rámcem a kratší dobou splatnosti. Pokud však potřebujete půjčit pár tisíc korun na pár týdnů, pak může být právě půjčka bez doložení příjmu možností právě pro vás.

Často se také mezi žadateli vyskytuje problém se záznamy v registrech dlužníků. Ani problémy se splácením půjčky, staršího data, však nebývají pro nebankovní společnosti problém. Šanci získat půjčku tak mají i tací klienti..

 

Pro koho jsou nebankovní půjčky ihned určeny?

  1. Lidé, kteří mají problém s dostatečnou bonitou
  2. Žadatelé se záznamem v úvěrové historii
  3. Zájemci o neúčelovou půjčku
 

Vyplatí si půjčit pouze u seriózních společností

Tušíte, jak poznáte kvalitního poskytovatele nebankovních půjček? Při jeho výběru byste se měli zaměřit na čtení recenzí a ověření zkušeností jiných klientů, což vám může leccos naznačit a pomůže vám to si udělat lepší obrázek o společnosti. Nespoléhejte však pouze na recenze.

Předtím než si zažádáte o úvěr byste si měli v klidu prostudovat podmínky nebankovních společností a srovnat jejich nabídku mezi sebou. Což je velmi namáhavá a časově náročná práce. Nikdo vám v tom bránit nemůže, ale určitě je mnohem moudřejší využít nezávislého srovnávače nebankovních půjček, který zvládne tuto nepříjemnou práci za vás.

Dlouhodobé nebankovní půjčky

Zájemci o dlouhodobé půjčky určitě míří v prvé řadě do banky. Pokud ale nesplňujete přísné úvěrové podmínky bankovních domů, nezbývá vám než se po úvěru podívat jinde. Nemusíte zoufat i nebankovní půjčky nabízí jako řešení klientům řadu dlouhodobých nebankovních úvěrů.

Dobrou zprávou je, že právě u dlouhodobých půjček se často můžete setkat s podobně výhodnými podmínkami jako v bance, a přitom se obejdete bez obtěžujícího papírování. Proto neváhejte a nechte si srovnat nebankovní půjčky.

 

Nejčastější dotazy?

1. Co si mám připravit před žádostí o úvěr?

Každý poskytovatel nebankovních půjček má podmínky nastavené trochu jinak. Doklad totožnosti, přístup k internetu, mobilní telefon, email a číslo účtu jsou však základem, který většinou postačuje.

2. Mohu si půjčku sjednat i jinak než online?

Ano, některé společnosti nabízejí sjednání prostřednictvím SMS nebo osobně na pobočce. Online žádost je však nejrychlejší a nejjednodušší.

3. Jak dlouho trvá, než mi jsou poslány peníze na účet??

Peníze vám jsou odeslány na účet ihned po podepsání smluvní dokumentace. Záleží pouze na tom, u jaké banky máte účet.

4. Co mi hrozí, když budu mít problémy se splácením?

Nebankovní společnosti nabízí řadu možností, jak se vyhnout problémům. Splatnost půjčky se dá většinou prodloužit za poplatek. Pouze je potřeba o prodloužení nejpozději v den splatnosti půjčky zažádat.

5. Jaké jsou podmínky nebankovních půjček?

Záleží na konkrétním poskytovateli. Důležité ovšem je, že se tyto informace dozvíte, jakmile vám je půjčka schválena, ještě před podpisem smluvní dokumentace.

 

Typy půjček

Bankovní půjčkaPůjčka před výplatou bez registruPůjčky bez příjmu ihnedRychlá SMS půjčkaPůjčka na rodičovskéSoukromé půjčkyPůjčka na občanský průkazPeníze ihned