Výše půjčky
500 Kč – 8.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Nebankovní půjčky bez registru ihned každému

Požádejte o nebankovní půjčku u prověřené finanční společnosti, kterou získáte bez zbytečných formalit. Peníze můžete obvykle čerpat neúčelově na cokoliv. Tyto půjčky se také běžně poskytují bez doložení měsíčního příjmu nebo bez posouzení záznamů v registrech dlužníků. Pokud jste tedy ve své bance nepochodili, využijte nebankovní půjčky, která vám vyjde výhodněji. Vyřídíte ji online z pohodlí svého domova.

Půjčky bez zástavy

Půjčka Půjčka do Splatnost do Informace Online žádost
Best půjčka Best půjčka 170.000 Kč 84 měsíců Info Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 8.000 Kč 30 dní Info Zažádat
Cetelem půjčka Cetelem půjčka 200.000 Kč 84 měsíců Info Zažádat
Profi Credit Profi Credit 166.000 Kč 48 měsíců Info Zažádat
Smart půjčka Smart půjčka 50.000 Kč 13 měsíců Info Zažádat
Provident Provident 80.000 Kč 14 měsíců Info Zažádat
Půjčka Zaimo Zaimo 108.000 Kč 48 měsíců Info Zažádat

 

Náš tip: Stačí Vám půjčka do 20.000 Kč? Je tu pro Vás rychlá půjčka před výplatou každému. Peníze už do 15 minut.

Půjčky se zástavou

Půjčka Půjčka do Splatnost do Informace Online žádost
VITACredit VITACredit od 50.000 – více 120 měsíců Info Zažádat
ACEMA Credit ACEMA Credit od 100.000 – více 120 měsíců Info Zažádat

 

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou vyřízené již do 10 minut a vyplácejí se bankovním převodem. Přibližně 5 minut trvá schválení vaší žádosti a dalších 5 minut je potřebných pro odeslání peněz. Peníze mohou být zaslány ze stejné banky. Finanční společnost může využít i možnosti expresního převodu – ten je oblíbený nejen u nonstop půjček, které se poskytují v průběhu víkendů, nebo při žádostech v pozdních večerních hodinách.

Akce

Novinky a aktuality

Sjednejte si rychlou nebankovní mikropůjčku do 8 000 Kč. Peníze získáte i bez nahlížení do registru ihned na účet. Bleskovou půjčku si sjednáte zde →.

NOVINKA! Spolehlivá půjčka Cetelem. Půjčit si můžete od 20 000 až do 200 000 Kč. Peníze obdržíte už do několika hodin od schválení. Půjčku si můžete sjednat online zde →.

 

Kdo může využit tyto půjčky

  • Zaměstnance a podnikatele
  • Dočasně nezaměstnaní
  • Senioři v důchodu

Výhody

  • Jednoduché a rychlé vyřízení
  • Posouzení žádosti do pár minut
  • Bleskové odeslání peněz po schválení

 

Jde to i bez poplatků předem

Využijte nebankovní půjčky bez poplatků předem. Potěší každého, kdo nemá důvěru k finančním společnostem a nechce za sjednání půjčky platit žádné peníze. Tyto půjčky nevyžadují žádné poplatky za schválení nebo vyřízení půjčky. Veškeré úroky či další poplatky, které je potřeba zaplatit, hradíte až po vyčerpání finanční částky. Výhodné půjčky bez poplatků předem můžete čerpat v desítkách i ve stovkách tisíc korun, často se zajištěním i bez něj.

Do registrů se nenahlíží

Máte záznam v registru dlužníků a obáváte se, že kvůli němu nezískáte výhodnou nebankovní půjčku? Tyto půjčky se běžně poskytují i bez prověřování záznamů v registrech. Pro finanční společnosti je důležitá vaše individuální bonita, která se hodnotí na základě jiných kriterií než záznamů v registrech. Půjčka bez registru je tedy řešením pro každého, kdo měl v minulosti závazky, které nezvládl včas splatit. U každé finanční společnosti můžete čerpat jen jednu půjčku bez nahlížení do registru. O další požádáte až po jejím splacení.

Rychlé půjčky pro každého

Rychlou nebankovní půjčku bez registru i bez poplatků předem může využít opravdu každý. Půjčka je vhodná pro pracující, studenty, seniory i třeba pro ženy na mateřské. Požádejte o ni i vy a efektivně využijte finanční prostředky, které vám nabídne. Dají se využít na vaše každodenní výdaje, pokryjí i koupi nového vozu nebo je můžete čerpat na své budoucí bydlení. Využití výhodné a rychlé půjčky je jen na vás.

Náš tip: Využijte konsolidaci půjček a sjednoťte své půjčky do jedné. Ušetříte měsíčně nemalé peníze.

Další možnosti:

Půjčky na občankuKrátkodobé půjčkyFinská půjčka ihnedPůjčky bez registru ihned

 

Články