Výše půjčky
500 Kč – 8.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Snadné půjčky pro každého na MD

Plánujete mateřskou dovolenou a řešíte, jak během ní vyjdete s penězi? V průběhu mateřství se výrazně sníží váš měsíční příjem. Obzvlášť ženy, které otěhotní hned po škole nebo dokonce už v průběhu studia, jsou postavené do náročné životní situace. Vhodné řešení zde představuje výhodná půjčka na mateřské, která dokáže vyřešit krátkodobý nedostatek finančních prostředků. Dopřejte sobě komfort a svému miminku péči, kterou si zaslouží. S výhodnou půjčkou bude vše jednodušší.

Sjednejte si půjčku ihned a peníze máte ještě dnes

Půjčka Půjčka do Splatnost do Informace Online žádost
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 4.500 Kč 30 dní Info Zažádat
Best půjčka Best půjčka 170.000 Kč 84 měsíců Info Zažádat

 


Potřebujete si půjčit ihned? Nabídka nebankovních půjček ihned ZDE

Výhodné půjčky na mateřské

Půjčky na mateřské disponují mnoha výhodami. Poskytují je především nebankovní finanční společnosti, protože žadatelky o půjčku většinou nemají dostatečnou bonitu k tomu, aby získaly půjčku v bance. Půjčky na mateřské tak fungují rychle, jednoduše a za podmínek splácení, které si může dovolit opravdu každý. Není to tak, že byste na mateřské zůstala zcela bez příjmů. Jen se vaše příjmy výrazně sníží. Mateřská ani rodičovský příspěvek přirozeně nedokáží nahradit částku, kterou jste pobírala v zaměstnání.

 

Kdo může využit tyto půjčky

  • Ženy na mateřské a rodičovské dovolené

Hlavní výhody

  • Bleskové sjednání – Peníze ještě dnes
  • Vše vyřídíte online
  • Půjčku získáte bez nahlížení do registru a bez doložení příjmu

 

Akce

Rychlá půjčka pro ženy na MD

Půjčka pro ženy na MD se poskytuje opravdu rychle. Jelikož se ve většině případů jedná o nebankovní půjčku, dá se o ni požádat online. Maminka tak vůbec nemusí nikam chodit. Je to výhodné především tehdy, když nemá komu svěřit svého malého novorozence. S žádosti o půjčku na mateřské nemusíte otálet. Protože žádáte z domu, můžete svou žádost odeslat v ranních i ve večerních hodinách. Půjčka pro ženy na MD se schvaluje okamžitě a peníze se převádějí na bankovní účet nebo i vyplácejí v hotovosti – dle vašich preferencí.

Podmínky pro sjednání půjčky na mateřské

Abyste získala půjčku na mateřské dovolené, nemusíte ve většině případů dokládat svůj měsíční příjem. Tyto půjčky mají většinou formu takzvaných mikropůjček, takže se jejich výše běžně pohybuje do 20 000 Kč a doba pro splacení půjčky trvá obvykle maximálně 30 dní. Za podobných podmínek se poskytuje také nebankovní půjčka před výplatou každému, které mohou využít všichni pracující.

Pro rodiče i matky samoživitelky

Neúčelová půjčka pro ženy na MD potěší všechny maminky samoživitelky i tatínky, kteří nemají dostatečný měsíční příjem. Pokud je jeden rodič na mateřské a druhý ztratí zaměstnaní, může být situace při nedostatečných úsporách velmi složitá. Vyhněte se finančním problémům a požádejte o půjčku na mateřské ještě dnes. Aktuálně se poskytuje za velmi výhodných podmínek.

 

SROVNÁNÍ ONLINE PŮJČEK ZDE

Podobná nabídka

SMS půjčka ihnedBlesková půjčkaPůjčka na OP