skip to Main Content

Snadné půjčky pro každého na MD

Plánujete mateřskou dovolenou a řešíte, jak během ní vyjdete s penězi? V průběhu mateřství se výrazně sníží váš měsíční příjem. Obzvlášť ženy, které otěhotní hned po škole nebo dokonce už v průběhu studia, jsou postavené do náročné životní situace. Vhodné řešení zde představuje výhodná půjčka na mateřské, která dokáže vyřešit krátkodobý nedostatek finančních prostředků. Dopřejte sobě komfort a svému miminku péči, kterou si zaslouží. S výhodnou půjčkou bude vše jednodušší.

EveryDay Plus půjčka ihned

EveryDay Plus půjčka
Recenze

Výše půjčky
5.000 – 50.000 Kč

Splatnost
1 – 60 dní

Zonky půjčka

Výše půjčky
20.000 – 750.000 Kč

Splatnost
6 – 84 měsíců

Sjednejte si půjčku ihned a peníze máte ještě dnes

I na rodičovské dovolené můžete dostat rychlou půjčku ještě dnes na účet. Další možností je bez zbytečného prokazování příjmů zažádat o tak zvanou půjčku do výplaty pro každého.

Výhodné půjčky na mateřské

Půjčky na mateřské disponují mnoha výhodami. Poskytují je především nebankovní finanční společnosti, protože žadatelky o půjčku většinou nemají dostatečnou bonitu k tomu, aby získaly půjčku v bance. Půjčky na mateřské tak fungují rychle, jednoduše a za podmínek splácení, které si může dovolit opravdu každý. Není to tak, že byste na mateřské zůstala zcela bez příjmů. Jen se vaše příjmy výrazně sníží. Mateřská ani rodičovský příspěvek přirozeně nedokáží nahradit částku, kterou jste pobírala v zaměstnání.

Kdo může využit tyto půjčky

  • Pro každého na mateřské a rodičovské dovolené

Hlavní výhody

  • Bleskové sjednání – Peníze ještě dnes
  • Vše vyřídíte online
  • Půjčku získáte bez nahlížení do registru a bez doložení příjmu

Rychlá půjčka pro ženy na MD

Půjčka pro ženy na MD se poskytuje opravdu rychle. Jelikož se ve většině případů jedná o nebankovní půjčku, dá se o ni požádat online. Maminka tak vůbec nemusí nikam chodit. Je to výhodné především tehdy, když nemá komu svěřit svého malého novorozence. S žádosti o půjčku na mateřské nemusíte otálet. Protože žádáte z domu, můžete svou žádost odeslat v ranních i ve večerních hodinách. Půjčka pro ženy na MD se schvaluje okamžitě a peníze se převádějí na bankovní účet nebo i vyplácejí v hotovosti – dle vašich preferencí.

Půjčku můžete dostat i na mateřské nebo rodičovské dovolené

Podmínky pro sjednání půjčky na mateřské

Abyste získala půjčku na mateřské dovolené, nemusíte ve většině případů dokládat svůj měsíční příjem. Tyto půjčky mají většinou formu takzvaných mikropůjček, takže se jejich výše běžně pohybuje do 20 000 Kč a doba pro splacení půjčky trvá obvykle maximálně 30 dní. Za podobných podmínek se poskytuje také nebankovní půjčka před výplatou každému, které mohou využít všichni pracující.

Pro rodiče i matky samoživitelky

Neúčelová půjčka pro ženy na MD potěší všechny maminky samoživitelky i tatínky, kteří nemají dostatečný měsíční příjem. Pokud je jeden rodič na mateřské a druhý ztratí zaměstnaní, může být situace při nedostatečných úsporách velmi složitá. Vyhněte se finančním problémům a požádejte o půjčku na mateřské ještě dnes. Aktuálně se poskytuje za velmi výhodných podmínek.

Back To Top