skip to Main Content

Rychlá půjčka pro každého ihned

Nedostávají se vám peníze? Využijte výhodné půjčky do výplaty, která se poskytuje téměř každému, kdo o ni požádá. Půjčka do výplaty ihned na účet je vhodná pro ty z vás, kteří měsíčně pobírají jen minimální mzdu, pracují na zkrácený úvazek nebo jim z jiného důvodu chybí peníze. Můžete ji využít také tehdy, když jste nečekaně onemocněli nebo utrpěli úraz a nemáte dostatečnou rezervu.

Půjčka zdarma ihned

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
CreditON půjčka CreditON 500 – 20.000 Kč 1 – 40 dní Zažádat
Kredito24 půjčka Kredito24 1.000 – 15.000 Kč 1 – 30 dní Zažádat
Půjčka Zaplo Zaplo CZ 1.000 – 30.000 Kč 1 – 30 dní Zažádat
Půjčka7 Půjčka7.cz 1.000 – 15.000 Kč 1 – 30 dní Zažádat
Půjčka Zaimo Půjčka Zaimo 25.000 – 108.000 Kč 12 – 48 měsíců Zažádat

Kolik si můžete půjčit do výplaty

Výše půjčky před výplatou je velmi individuální. Jedná se většinou o mikropůjčku, která je poskytována ve výši od 500 až do 20 000 Kč. V mnoha finančních společnostech si na první žádost můžete půjčit částku do 5 000 Kč, ke které není nutný podpis úvěrové smlouvy a která je tedy vyřízená opravdu velmi rychle. Splatnost půjčky do výplaty se pohybuje ve dnech. Nejčastěji trvá 30 dní s možností prodloužení v případě, když peníze nestihnete splatit včas.

Peníze na účet, v hotovosti nebo složenkou

Tuto půjčku si můžete nechat vyplatit několika způsoby. Oblíbená je půjčka do výplaty ihned na účet, kdy vám vyřízení žádosti zabere třeba jen 10 až 15 minut. Půjčka je okamžitě schválena a vyplacena. Peníze dostanete rychle také v hotovosti, pokud vybraný poskytovatel disponuje kamennou pobočkou nebo obchodním zástupcem, který vám peníze může donést až domů. Nejpomalejší cestou je vyplacení složenkou. V porovnání s půjčkou na účet je poslání peněz složenkou o několik dní delší. Navíc mnohé finanční společnosti peníze převádějí nonstop, tedy i o víkendu, zatímco pošta funguje jen v pracovních dnech..

Půjčka do výplaty ihned na účet

Jak to udělat, abyste peníze získali téměř okamžitě? Vyberte si poskytovatele půjčky, který garantuje okamžité schválení a rychlý převod na bankovní účet. K tomu může využít buď služeb stejné banky jako máte vy, nebo expresního bankovního převodu. V obou případech byste peníze měli dostat i o víkendu. Vyhnete se tedy nepříjemným finančním problémům, do kterých byste se jinak mohli dostat. Tato rychlá půjčka vás rozhodně nezklame.

Půjčka do výplaty bez registru a bez doložení příjmu

Půjčka do výplaty může být výhodná z mnoha aspektů. Prvním z nich je, že se běžně poskytuje jako půjčka do výplaty bez registru, což znamená, že se nenahlíží do registrů dlužníků. Pokud tedy máte nějaký záznam, rozhodně to nebude při schvalování půjčky vadit. Finanční společnosti v současné době většinou zakládají na individuální bonitě svých klientů, kterou samy stanovují. Banky, které do registru sice nahlížejí, rychlé půjčky před výplatou zase běžně neposkytují.

Další výhodou je, že se nevyžaduje potvrzení o výši měsíčního příjmu. Sami byste měli být dostatečně zodpovědní a půjčit si jen takovou částku, o které předem víte, že jste schopni ji v řádném termínu splatit. Jelikož není vyžadováno potvrzení od zaměstnavatele nebo daňové přiznání z finančního úřadu, ušetříte touto půjčkou mnoho času. Úsporu přinese i to, že o půjčku požádáte z domova a pro vyplacení peněz nebudete muset vůbec nikam chodit.

Další výhody – půjčka zdarma

U mnoha finančních společností je možná první půjčka zdarma. Tuto informaci najdete vždy u konkrétní půjčky, kterou si budete chtít sjednat. Znamená to, že se s ní poprvé nebudou pojit žádné poplatky ani úroky. Obecně by poplatky u půjčky před výplatou měli být minimální. Rychlá půjčka do výplaty se většinou nepojí s žádným poplatkem za schválení nebo převedení peněz. Poplatky by měly být jednoznačně stanoveny spolu s úrokem, abyste hned při žádosti o půjčku věděli, kolik tedy nakonec zaplatíte. Využijte proto pouze výhodné půjčky do výplatou bez registru ihned na účet, za kterou nebudete platit téměř nic.

Články – půjčky před výplatou

23Zář 20

Lze ještě získat půjčku se záznamem v registru?

Ocitnout se na seznamu nesplácejících dlužníků není nikdy dobrá věc. Stačí jeden záznam v registru a rázem můžete mít velké problémy získat půjčku či hypotéku. O záznamu v registru přitom…

Back To Top