Nebankovní půjčka bez registru online

Výhody půjčky bez registru a Solusu

  • půjčit si můžete až 600 000 Kč
  • vysoké procento schválení žádostí
  • rychlé zpracování a posouzení žádosti
  • vybírat můžete z množství seriózních poskytovatelů
  • veškeré náležitosti lze vyřídit online
  • peníze máte ihned na účtu

 

TOP půjčky bez nahlížení do registru

Výše půjčky
1.000 Kč – 30.000 Kč
Splatnost
7 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Získejte lepší úvěrové podmínky

Jak roste poptávka po půjčkách, roste i počet nebankovních společností v jejichž nabídce je poměrně složité se orientovat. Existují společnosti, které poskytují lepší úvěrové podmínky, jiné se naopak snaží nalákat klienty na doplňkové služby, mezi které může patřit i půjčka bez registru. Nejlepší půjčku bez registru si pak můžete vybrat díky srovnání půjček online. Poté stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář a půjčka bez registru může být ihned vaše.

Další půjčky online

Výše půjčky
100 Kč – 20.000 Kč
Splatnost
7 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 20.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 250.000 Kč
Splatnost
Flexibilní
Výše půjčky
6.000 Kč – 130.000 Kč
Splatnost
6 – 24 měsíců
Výše půjčky
4.000 Kč – 250.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců
Výše půjčky
20.000 Kč – 200.000 Kč
Splatnost
36 – 84 měsíců
Výše půjčky
100.000 Kč – 5 mil. Kč
Splatnost
1 – 20 let

Co jsou nebankovní půjčky bez registru?

Současné české zákony vyžadují po poskytovatelích spotřebitelských úvěrů povinnost kontrolovat bonitu žadatele. To ale neznamená, že vám nebude nebankovní půjčka poskytnuta, pokud máte záznam v registru dlužníků či Solusu.

Naopak, nebankovní půjčky bez registru a Solusu jsou určeny lidem, kteří mají záznam v registru. Posouzení žádosti probíhá individuálně a půjčku můžete často obdržet rovněž bez potvrzení příjmu.

Problém může nastat v případě, že čelíte exekučnímu řízení nebo jste v insolvenci, existují však společnosti, které vám půjčí i za takové situace. Obecně lze popsat rychlé půjčky bez registru jako finanční službu, kterou mohou využít žadatelé, kteří nemají záznam v rejstříku trestů a jsou schopni splatit půjčku včas bez obtíží.

Akce

Rychlá půjčka pro každého

Rychlá půjčka bez registru je poskytována nebankovními společnostmi. Běžně mají vyšší úrok, na druhou stranu máte peníze na účtu velmi rychle. Peníze jsou navíc poskytovány i přes záznam v registru dlužníků a Solusu.

Schválení půjček bez registru a Solusu probíhá online, přičemž věřitel tyto registry musí (ze zákona) prověřit, ale povětšinou při žádosti nehodnotí, co v registrech najde. Půjčka bez registru je posuzována na základě online vyplněného formuláře a žádost je posuzovaná velmi rychle. Ihned se tak můžete těšit na peníze na účtu.

Vyberte si na základě srovnání nejvýhodnější půjčku bez registru ihned na účet a při opakovaných žádostech se můžete těšit i na zajímavé bonusy a slevy.

 

Na co se často ptáte

Jaké doklady si mám před žádostí o půjčku bez registru připravit?

Každý poskytovatel půjčky má podmínky trochu jiné. Proto si raději připravte dva doklady totožnosti. Potom budete potřebovat ještě přístup k internetu, mobilní telefon, email a číslo účtu.

Co je registr dlužníků?

Jedná se o databází, ve které jsou uvedené všechny osoby, které měli v minulosti problém se splácením půjčky nebo zaplacením jiných účtů (registrů dlužníků je více druhů). Poskytovatelé úvěrů by do něj měli nyní nahlížet při každé žádosti o půjčku.

Mohu si půjčku bez registru a Solusu sjednat i jinak než online?

Ano, některé společnosti nabízejí při opakovaných žádostech sjednání prostřednictvím SMS nebo osobně na pobočce.

Jak můžu dostat půjčku bez registru, když do něj musí poskytovatel půjčky nahlížet?

Poskytovatel půjčky musí do registru nahlížet, ale v případě půjčky bez registru a Solusu není nahlíženo na tyto záznamy příliš vážně. Samotný zápis v registru dlužníků ještě nemusí znamenat nic hrozného.

Někteří poskytovatelé půjček se na toto prověření vůbec nespoléhají a pak může získat půjčku i klient v exekuci.

Proč je RPSN u půjček bez registru a Solusu tak vysoké?

RPSN je zkratka pro roční procentní sazbu nákladů a půjčky bez registru mají zpravidla kratší splatnost. Protože se RPSN přepočítává na celý rok, bývá u těchto půjček velmi vysoké, jeho výše však u půjček bez registru není tím nejdůležitějším měřítkem.

 

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Zaplo.cz a získejte tak až 30.000 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.

 

Typy půjček

Nebankovní půjčka ihnedPůjčka před výplatou ihned na účetPůjčka bez doložení příjmuSMS půjčka ihnedPůjčka na MDPůjčka od soukromé osobyPůjčka na OPRychlá půjčka ihned