Soukromé TOP půjčky

Výše půjčky
500 Kč – 8.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Získejte výhodnou půjčku bez komplikací ještě dnes, využijte některé z půjček na směnku. Půjčky od soukromých osob na směnku jsou v posledních letech velmi oblíbené a představují alternativu jak k bankovním úvěrům, tak i k půjčkám od soukromých finančních společností. S prověřeným soukromým investorem rozhodně nemusíte mít žádné obavy.

Náš TIP:

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat
 

Nabídka půjček ihned

Soukromí investoři, kteří mají dostatečný kapitál, nabízejí půjčky po celé republice. Je to totiž jeden ze způsobů, jak na svých penězích mohou vydělat. Navíc pomohou lidem, kteří si potřebují a chtějí půjčit na to, aby pokryli své nezbytné výdaje.

Soukromé osoby tak nabízejí opravdu rozmanité půjčky. Může se jednat o rychlé mikropůjčky, účelové a neúčelové úvěry i půjčky zajištěné nemovitostí. Při sjednání takové půjčky je důležité vybrat si vhodného poskytovatele. Uděláte nejlépe, když si ho prověříte na internetu a pokusíte se tak najít zkušenosti dalších žadatelů. Je ideální podepsat přehlednou úvěrovou smlouvu, ve které bude vše jasně stanovené. Klidně ji dejte i zkontrolovat svému právníkovi, abyste měli jistotu, že je vše naprosto v pořádku.

ZÍSKEJTE SNADNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Půjčky od soukromých osob na směnku

Oblíbenou formou úvěrů jsou půjčky od soukromých osob na směnku. Jedná se o cenný papír, který se i dnes velmi často využívá k zajištění půjčky. Tím, že směnku podepíšete, dáte svému věřiteli mnohem větší jistotu. On to tak bude chápat, že to se splacením půjčky myslíte vážně a spíše vám půjčí více peněz, na delší dobu či za jiných pro vás výhodných podmínek. Směnky se dokonce často sepisují i u vyšších částek při půjčce v bance nebo u soukromé společnosti.

Půjčky od soukromých osob se často pojí s nižším úročením, než když byste směnku nepodepsali. Navíc byste ani neměli jistotu, že potřebné finanční prostředky získáte. Mnoho soukromých investorů má ke svým žadatelům nedůvěru. Spousta lidí dluží peníze na více místech a je pro ně těžké vše splatit. I po exekuci majetku se tak může stát, že věřitel své peníze zpět nedostane.

Jak vyřídit půjčku u soukromé osoby

Půjčku u soukromého investora se vyplatí vyřídit osobní formou. Můžete se domluvit na schůzce u vás doma, v jeho pracovní kanceláři nebo třeba ve vaší oblíbené kavárně či v restauraci. Zde můžete rovnou sepsat smlouvu a obdržet domluvenou hotovost. Před schůzkou se vyplatí ještě telefonicky spojit a dohodnout se na podrobnostech. Průběh takové žádosti o půjčku je většinou hladký a vy bez komplikací můžete získat desítky i stovky tisíc korun.

Náš TIP: Chcete snadnou půjčku? Podívejte se na půjčky bez registru ihned na účet.

Výhodné soukromé půjčky bez příjmu

Je pravda, že soukromí investoři většinou nenahlížejí do registrů dlužníků ani nepožadují potvrzení o výši měsíčních příjmů? Ano, to by totiž vaši žádost jen zbytečně protahovalo. Navíc ne do všech registrů mají přístup, takže by se beztak neobjevily všechny problémy z vaší minulosti. Nebankovní půjčky od soukromých osob i bez směnky se vám v mnohém přizpůsobí. Navzdory tomu, že vám k žádosti stačí jen občanský průkaz, vám může být poskytnuto i několik desítek či stovek tisíc, které neúčelově využijete přesně tak, jak budete potřebovat.