Výše půjčky
5.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
3 – 84 měsíců
Výše půjčky
20.000 Kč – 800.000 Kč
Splatnost
24 – 120 měsíců
Výše půjčky
5.000 Kč – 900.000 Kč
Splatnost
6 – 96 měsíců
Výše půjčky
20.000 Kč – 700.000 Kč
Splatnost
12 – 120 měsíců
Výše půjčky
30.000 Kč – 1.000.000 Kč
Splatnost
12 – 96 měsíců
Výše půjčky
10.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

 

Nejlevnější bankovní půjčky

Bankovní půjčky jsou u nás dnes už klasickou formou úvěrování rodin ale i firem. Nikoho z nás asi už nepřekvapí, že banky nabízejí celou řadu variant půjček od neúčelových malých úvěrů až po velké půjčky na koupi nemovitostí. Všechny tyto bankovní půjčky mají za cíl umožnit lidem okamžitou spotřebu a postupně tuto částku bance splatit navýšenou o úrok. Vždy zde ale visí otázka, která je ta nejvýhodnější bankovní půjčka. Není možné říci plošně, že právě tato bankovní půjčka je pro všechny nejlevnější, ale je potřeba vidět půjčku v širší souvislosti a z více perspektiv.

 

Akce

Jak vybrat půjčku

Bankovní půjčka srovnání vám umožní porovnat si jednotlivé nabídky finančních institucí u nás. Například půjčka Česká spořitelna či Air Bank půjčka jsou dnes jedněmi z nejčastěji uzavíraných půjček na českém internetu. Nemusíte nikam chodit a nejvýhodnější půjčka vám bude doručená až do vašeho domu či na váš účet. Dnes je to opravdu tak snadné. Není třeba vůbec nic složitě vyřizovat. Stačí vyplnit online formulář na internetu a bankovní půjčka je vaše. Česká spořitelna i Citibank půjčky jsou uzpůsobeny moderním požadavkům, mezi které samozřejmě patří především rychlost, flexibilita půjčky a její snadné vyřízení.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Kde hledat půjčky?

Bankovní půjčky je nejlépe hledat přes internet a mohou k tomu sloužit nejrůznější srovnávače a kalkulačky. Není nad to si nechat nezávislými odborníky zpracovat variantu půjček a podle toho se rozhodnout, která z bankovních půjček nejvíce vyhovuje vašim přáním a potřebám. Nejlevnější bankovní půjčky budou totiž právě ty, které nevyžadují docházení na pobočku a papírové vyřizování. Vše, co jde zařídit přes internet, bude levnější už jenom z toho důvodu, že tím nezaměstnáte dalšího člověka, ale žádost vyplníte automaticky přes formulář. Díky rychlosti je navíc taková bankovní půjčka vyřízena výrazně rychleji a s větším komfortem.

Bankovní půjčky online

 

Citibank půjčka

Citibank Vám půjčí do 600.000 Kč. Peníze máte už do 48 hodin. Další informace o půjčce najdete na stránce Citibank půjčka. O půjčku lze zažádat online.


Perfect Money

 

Česká spořitelna půjčky

S bankovní půjčkou od České spořitelny získáte až 600.000 Kč na cokoliv. Podrobné informace zjistíte na stránce Česká spořitelna. O půjčku si můžete i rovnou zažádat.


Půjčka Česká spořitelna