• Půjčka od 20.000 do 700.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 96 měsíců
  • Bez ručitele nebo zástavy
  • Neplatíte poplatky za poskytnutí

Expres půjčku GE Money lze mít už za 5 minut na účtu od podpisu smlouvy.

Zažádat o půjčku >>>


 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Expres půjčka

Potřebujete rychle peníze a nechcete si půjčovat od nebankovních organizací, kterým nevěříte. Zdá se Vám, že velké banky si za půjčky účtují přehnané úrokové sazby a poplatky? Zkuste GE Money Bank půjčku. GE Money Bank patří mezi přední české bankovní poskytovatele bezhotovostních úvěrů, který navíc každý rok získá hned několik ocenění za poskytované služby. Půjčky GE Money Bank patří mezi to nejlepší, co lze na českém finančním trhu získat.

NÁŠ TIP: Zažádejte si o Expres půjčku a peníze budete mít už do 5 minut od podpisu smlouvy! Půjčku si můžete sjednat zde…

Získejte půjčky GE Money Bank

Vlajkovou lodí GE Money Bank v oblastí spotřebního financování je Expres půjčka. Expres půjčka nabízí svým žadatelům úvěrový rámec v rozmezí od 20 do 700 tis. Kč. Půjčka Expres je bezúčelná, takže žadatel nemusí dokládat, jakým způsobem bude nakládat s finančními prostředky. Výši splátky si může zvolit dle svých potřeb. Maximální doba splatnosti Expres půjčky je 96 měsíců. GE Money Bank půjčka patří mezi nejdelší půjčky na bankovním trhu, neboť průměrná doba splatnosti se pohybuje okolo 72 měsíců.

Akce

Neplaťte žádné poplatky

Jednou z mnoha výhod Expres půjčky je fakt, že GE Money Bank nezpoplatňuje poskytnutí půjčky. Poplatek za poskytnutí půjčky je nula. Nulový je i měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu. Dokonce i předčasné splacení úvěru je plně zdarma. GE Money Bank se snaží být pro své klienty maximálně transparentní, proto jediným nákladem úvěru je samotný úrok.

Výhody od GE Money Bank

Samotné poskytnutí Expres půjčky je velmi jednoduché. U stávajících klientů, kteří u GE Money Bank využívají i běžný účet je proces poskytnutí úvěru záležitostí na několik desítek minut. Žadatel si půjčené peníze může užívat již do hodiny. U nových klientů, kteří žádají o Expres půjčku, proběhne jednoduché prověření, které se zaměřuje na bonitu a věrohodnost klienta. GE Money Bank neposkytuje úvěr každému. Snaží se minimalizovat špatné úvěry, aby svým dobrým klientům mohla poskytovat jenom ty nejlepší služby a za nejnižší ceny.

Zažádat o půjčku >>>

 
Reprezentativní příklad:
Výše expresní půjčky od GE Money bank, kterou je možné si sjednat i online, činí 300 000 Kč. Doba její splatnosti je 60 měsíců. K půjčce je dále sjednáno pojištění pro zaměstnané osoby, které se vztahuje na dlouhodobé onemocnění, plnou invaliditu či úmrtí. Měsíční splátka půjčky činí 6 703,69 Kč. Výš měsíčního pojištění je 295 Kč, úroková sazba je stanovena na 12,2 %. Celkem tedy zaplatíte 402 221,40 Kč a pojištění ve výši 17 700 Kč. Pokud budete řádně splácet, je možné úrokovou sazbu v posledním období splácení snížit na 8,2 % a ušetřit tak částku 11 323,55 Kč.