[lightbox style=”modern” image_path=”https://www.pujcitsi.cz/wp-content/uploads/2013/01/logo-cs.jpg” link_to_page=”https://www.pujcitsi.cz/pujcka-ceske-sporitelny/” target=”” description=”Česká spořitelna půjčky” size=”four_col_large”]
  • Půjčka od 20.000 do 700.000 Kč
  • Splatnost půjčky až na 10 let
  • Pevná úroková sazba
  • Bez ručitele a udání důvodu

Česká spořitelna patří mezi nejlepší poskytovatele výhodných bankovních půjček.

Více informací o půjčce


 

Žádost o půjčku

Vedle klasických drobných spotřebitelských půjček se lze na finančním trhu setkat i s půjčkami do 600000. Jedná se o velké bankovní půjčky, které však ještě nevyžadují zajištění. Tento typ spotřebního financování je určen především pro rodiny, které si chtějí zrekonstruovat domácnost, koupit nové auto nebo sjednotit veškeré bankovní i nebankovní půjčky. Jednou z mála institucí, která takový úvěr poskytuje je Česká spořitelna.

Půjčka do 700000 od České spořitelny

Vzhledem k tomu, že půjčku do 700000 poskytuje česká bankovní jednička, tak se žadatel nemusí bát o svůj úvěr. Stabilní zázemí finančního lídra dává prostor pro flexibilní nastavení splátek nebo možnost úplného odkladu splácení. Vše velmi jednoduše a rychle. Celý úvěrový proces je pro klienty České spořitelny maximálně zjednodušen, takže peníze lze získat v poměrně krátké době bez zbytečného papírování. Česká spořitelna připravila pro své i nové klienty zajímavou možnost velkého spotřebitelského úvěru.