• Půjčka od 20.000 do 700.000 Kč
  • Splatnost půjčky až na 10 let
  • Pevná úroková sazba
  • Bez ručitele a udání důvodu

Česká spořitelna patří mezi nejlepší poskytovatele výhodných bankovních půjček.

Mám zájem >>>


 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Česká spořitelna půjčky pro každého

Měli jste někdy takzvaný týden „blbec“? Auto má prasklý chladič, syn potřebuje nové boty, dcera zase zaplatit hodiny klavíru a manžel vám neustále vysvětluje, že vaše lednička již nepůjde opravit a je nutné koupit novou? Navíc vám kolegyně v práci povídala, že si koupila dovolenou v Egyptě za pakatel. Kde ale na všechno najednou vzít peníze? Odpověď je jasná. Zkuste půjčku od České spořitelny, kterou si můžete vyřídit jednoduše na internetu.

Náš tip: Zažádejte si o Expres půjčku od Ge Money Bank a získejte tak až 700.000 Kč na 96 měsíců. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Půjčka od české spořitelny až 700 tis.

Česká spořitelna nyní nově nabízí možnost půjčky v hodnotě 20 000,-700 000,- Kč. Nepotřebujete ani ručitele a nemusíte udávat žádný důvod půjčky a navíc vám Česká spořitelna garantuje pevnou úrokovou sazbu.

Splátky lze rozdělit na tři a sedm let. Například při půjčení 40000,- na dobu tří let budete měsíčně splácet 1442,- Kč, při půjčce stejné částky na dobu sedmi let budete měsíčně splácet 777,- Kč. (Orientační tabulka splátek.)

Výhodou této půjčky je především její jednoduchost. Představte si klasickou situaci. Jdete s dětmi nakupovat do supermarketu a ony neustále žadoní a ukazují vám jednu hračku vedle druhé. Navíc se vám doma pokazila pračka, manžel potřebuje na svém autě nové zimní pneumatiky a vy se nedokážete rozhodnout, co má větší prioritu. Proč to nevyřešit všechno najednou, pěkně z pohodlí domova?

Akce

Česká spořitelna půjčky online

Nově byly Českou spořitelnou zavedeny internetové půjčky, abychom vám ušetřili cestu do banky. To znamená, že již nadále nemusíte u tohoto druhu půjček udávat důvod, na co úvěr potřebujete. Nepotřebujete ani ručitele, všechno si zařídíte sami. Není to úžasné?

Rozhodně nemusíte mít strach svěřovat své finanční starosti internetu. Česká spořitelna vám garantuje zázemí stabilní banky, která funguje na českém trhu již bezpočet let. Jako největší banka v České republice vám hlavně může zaručit profesionální a seriózní jednání. Stačí pouze vyplnit online formulář a obratem vás bude kontaktovat zástupce České spořitelny. Domluvíte si s ním schůzku na pobočce a peníze budete mít ihned na účtu.

Skutečně není nic lepšího než si vzít půjčku u České spořitelny. Je to rychlé, jednoduché a bez zbytečných starostí. Přestaňte se zdržovat maličkostmi a užívejte si veškerý volný čas naplno.