Jedněmi z nejvíce preferovaných finančních úvěrů jsou půjčky ihned na ruku. Jde o jednoduché půjčení peněz, bez zbytečného papírování a s okamžitým předáním půjčené sumy. Tento typ půjčky se tak staly poměrně oblíbeným nástrojem pro zacelení rodinných rozpočtů.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 8.000 Kč 1 – 30 dní Zažádat
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Cetelem půjčka ihned Cetelem půjčka 20.000 – 200.000 Kč 12 – 96 měsíců Zažádat
 

Půjčky ihned na ruku přes internet

Základem dostupnosti půjček ihned na ruku je možnost zažádat si o ně přes internet. Jednoduchým vyplněním internetové kalkulačky nebo základního formuláře dává žadatel svolení, aby jeho data byla zpracována a on byl následně kontaktován obchodním zástupce poskytovatele půjčky. Půjčka na ruku je následně vysvětlena buď u žadatele doma nebo někde v kavárně, kde se vše také podepíše a jsou předány peníze. Pro žadatele je to poměrně jednoduchý a rychlý způsob jak přijít k penězům.

TIP: Využijte nejrychlejší půjčky ihned do 5 minut na účtu. Jednoduché a snadné vyřízení pro každého.

Akce

Půjčka ihned na ruku a úroky

Úroky na půjčce by si měl každý hlídat, ať si půjčuje od renomované společnosti, nadnárodní banky nebo jenom od kamaráda. Půjčky ihned na ruku jsou zprostředkovány v zásadě dvěma typy společností. Tou první jsou velcí poskytovatelé nebankovních půjček, kteří platí za solidní obchodníky, jež si přejí dlouhodobou spolupráci a spokojenost na obou stranách. Pak však bohužel existují i nepoctivé firmičky. V okamžiku, kdyby žadatel měl pocit, že je s ním manipulováno, měl by schůzku okamžitě ukončit.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od NetCredit a získejte tak až 12.500 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Půjčka ihned na ruku shrnutí

Půjčky ihned na ruku jsou oblíbené především mezi nízko příjmovými rodinami. Jsou využívány v okamžicích, kdy se rodina dostane do finanční tísně a nutně a rychle potřebuje peníze na zaplacení nájmu nebo elektřiny. Stávají se tak vítanými pomocníky, kteří dokážou zacelit trhliny v rozpočtech.

Spěcháte na získání půjčky? Může být pro Vás vhodná půjčka ještě dnes.