skip to Main Content

Půjčky pro podnikatele od 1 milionu

Půjčky pro podnikatele jsou skutečným řešením pro velké objemy půjček. Díky tomu, že podnikové sféra má svá určitá pravidla, jsou půjčky pro podnikatele nastaveny od 1 milionu korun výše. Je to především z těch důvodů, že podnikatelé potřebují pro rozjezd svého vysněného byznysu obvykle větší objem peněz a tomu také odpovídá nabídka této půjčky. Kritéria pro získání půjčky jsou velice jednoduchá. Musí jít o klienta z České republiky, který dokáže získanou půjčku zajistit zástavním právem k nějakému objektu či projektu.

 Equa Bank půjčka

Výše půjčky
5.000 Kč – 600.000 Kč

Splatnost
3 – 84 měsíců

 MONETA MONEY BANK

Výše půjčky
20.000 Kč – 800.000 Kč

Splatnost
24 – 120 měsíců

 Česká Spořitelna

Výše půjčky
20.000 Kč – 700.000 Kč

Splatnost
12 – 120 měsíců

Půjčka Hyperfinance

Výše půjčky
4.000 – 250.000 Kč

Splatnost
12 – 84 měsíců

 Acema Credit

Výše půjčky
100.000 Kč – 5 mil. Kč

Splatnost
1 – 20 let

Princip půjčky

Půjčka pro začínající podnikatele je uzpůsobena dnešním požadavkům trhu. Peníze může získat jak podnikající právnická osoba, tak i osoba fyzická či nezisková organizace. Peníze jsou zprostředkovány od institucí, které jsou pod dohledem České národní banky, takže jde o kontrolované a bezpečné společnosti. Nemusíte se tak bát, že při svém podnikání budete spolupracovat s nedůvěryhodným partnerem. Vše je prověřeno nejen národní bankou ale i klienty.

Individuální přístup

Půjčky pro podnikatele samozřejmě vždy potřebují individuální přístup. A proto je pro vás důležité, abyste i vy individuálně přistoupili ke své poptávce o půjčce a vyplnili následující formulář. Pomocí něho se dostanete do kontaktu s poskytovatelem půjčky a můžete se ho na všechno zeptat. Co vás zajímá, jaké máte další možnosti a jaké jsou základní výhody této půjčky. Všechno se nám to sem bohužel nevejde. Ale pro příklad je podnikatelskou půjčku možné zajistit i nemovitostí od třetí strany, odložit si splácení či se individuálně dohodnout na splátkovém kalendáři. Je to jenom na vás, jakou formou budete chtít půjčku pro podnikatele splácet. My vám nabízíme možnost získat ty nejlepší podmínky a dostat své podnikání nahoru. Stačí vyplnit následující formulář a půjčka už se začíná připravovat.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 8.000 Kč 1 – 30 dní Zažádat

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od NetCredit a získejte tak až 12.500 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Back To Top