• Půjčka od 1.000 do 12.000 Kč
  • Vyřízení během několika minut
  • Zažádat lze online čí pomocí SMS
  • Neplatíte poplatky předem

Půjčit si můžete až 12.000 Kč s malou půjčkou od NetCredit.

Zažádat o půjčku >>>


 

NetCredit půjčka

Potřebujete rychle překrýt výpadek příjmů v rodinném rozpočtu a klasické úvěry se Vám zdají příliš pomalé? Nebo již nějaký úvěr máte a banka Vám další půjčku nechce poskytnout? Zdá se Vám Vaše situace neřešitelná? Pak nezoufejte a využijte financování krátkodobými nebankovními půjčkami. Společnost NetCredit nabízí rychlé krátkodobé půjčky, které dokážou jednoduchým způsobem zacelit díru v rodinném rozpočtu. Sjednání půjčky je přitom tak snadné.

Jak funguje půjčka od NetCredit?

Půjčka NetCredit je krátkodobá půjčka, která nabízí maximální dobu splatnosti 30 dní. Žadatel si může vypůjčit až 12000 Kč. Princip poskytování půjčky je naprosto jednoduchý. Stačí vyplnit online formulář, na kterém se dotyčný dozví číslo účtu poskytovatele, na které následně převede 1 halíř a tím je dokončená registrace žadatele. Následuje rychlé zpracování žádosti a posouzení, jakou částku dotyčný může získat. Pakliže je vše v pořádku,  jsou peníze během několika minut na účtu žadatele. Celý proces je rychlý a jednoduchý.

Akce

NetCredit půjčka je transparentní

Obrovskou výhodou NetCredit půjčky je její transparentnost. Každý žadatel o půjčku může před samotným požádáním prostudovat na internetu úvěrovou smlouvu, takže jasně ví, co podepisuje. Zájemce o půjčku se nemusí obávat nekalého jednání a případných komplikací. Všechny informace jsou dostupné. Navíc se žadatel může v případě jakýkoliv dotazů obrátit na infolinku společnosti NetCredit, kde mu vyškolení pracovníci vše vysvětlí.

Proč zvolit právě NetCredit?

Půjčka NetCredit je určená pro ty, jež mají občas problémy s krátkodobým financováním osobních potřeb. Půjčka NetCredit není konstruována jako dlouhodobá půjčka, avšak v oblasti malých a rychlých úvěrů patří mezi to nejlepší, co lze na trhu krátkodobého financování získat. Úvěrový proces půjčky NetCredit je snadný a přehledný, navíc stávajícím klientům nabízí možnost zažádat o další půjčku přes SMS. Proč tedy nevyzkoušet půjčku NetCredit, která se může opřít o tisíce kladných referencí?

 
Reprezentativní příklad:
U finanční společnosti NetCredit si můžete půjčit částku 9 000 Kč na 21 dní. Půjčka má jednorázovou splatnost. Výše celkového úroku činí 1 997 Kč a celková výše splátky tedy je stanovena na 10 997 Kč. RPSN činí 3156,07 % a výše úroku je 22,19 %. Půjčku si můžete v případě potřeby prodloužit. Za prodloužení o 7 dní zaplatíte 1 800 Kč, o 14 dní 2 250 Kč a o 30 dní 2 700 Kč.
 

Zažádat o půjčku ihned >>>

Náš tip: Další podobné půjčky o které můžete zažádat je CreditON půjčka a půjčka Perfect Money.