skip to Main Content

Oblíbené půjčky

Krátkodobé půjčky si v Čechách našla mnoho příznivců. Také o takové půjčce uvažujete? Řešíte, jak je to s její výší a splatností a zda by se vám vůbec vyplatila? Obecně můžeme říci, že na čím kratší dobu si peníze vypůjčíte, tak tím výhodnější pro vás půjčka bude, jelikož na úrocích a poplatcích zaplatíte opravdu minimum.

Krátkodobé půjčky až do 20.000 Kč

PůjčkaPůjčka od – doSplatnost od – doOnline žádost
Blesková půjčkaBlesková půjčka500 – 8.000 Kč5 – 30 dníZažádat
CreditON půjčkaCreditON500 – 20.000 Kč1 – 40 dníZažádat
Kredito24Kredito241.000 – 12.500 Kč1 – 30 dníZažádat
Půjčka Perfect MoneyPerfect Money1.000 – 5.000 Kč7 – 21 dníZažádat
PůjčkomatPůjčkomat500 – 10.000 Kč5 – 31 dníZažádat

Další půjčky ihned na účet →

Doba splatnosti krátkodobé půjčky

Rychlá krátkodobá půjčkaPeníze získané prostřednictvím krátkodobé půjčky (příp. krátkodobé půjčky bez registru) si můžete obvykle vypůjčit na dobu kolem 30 dní. Některé finanční společnosti nabízejí výpůjčku i na 1 den, jiné zase na 40 dní. Někde můžete přesně zvolit počet dní, což je výhodné, pokud víte, že vám za 20 dní přijde na bankovní účet výplata, ze které budete moci peníze splatit. Jiné zase nabízejí se splatností 7, 14, 21 nebo 28 dní. Splatnost po týdnu je sice přehlednější, ne vždy se ale vyplatí.

Prodloužení splatnosti půjčky

Splatnost krátkodobé půjčky si samozřejmě v případě potřeby můžete prodloužit, a to i několikrát. Dejte si však pozor na poplatky, které jsou s prodloužením spojeny. Vždy je lepší uhradit půjčku včas. Pokud ale už teď víte, že její splatnost nedodržíte, dlouho neváhejte s kontaktováním finanční společnosti. Často je možné si domluvit i individuální splátkový kalendář – vždy ale musíte jednat na rovinu. Splatnost půjčky můžete v extrémním případě prodloužit až o 90 dní. U takové krátkodobé půjčky se jistě nemusíte obávat, že byste ji nezvládli splatit.

Krátkodobé půjčky lze sjednat bez registru

Výhoda krátkodobých půjček se skrývá v tom, že finanční společnosti většinou poskytují menší finanční obnos v řádu jednotek až desítek tisíc korun. Tyto půjčky jsou žadatelům udělovány bez nahlížení do registrů dlužníků nebo i bez nutnosti doložit příjem. Krátkodobé půjčky bez registru jsou založeny na důvěře mezi klientem a společností. Navíc do registru se mnohdy dostanete jen kvůli banalitě a je tedy až zbytečné na to při krátkodobé výpůjčce malého finančního obnosu nahlížet.

EveryDay Plus půjčka ihned

EveryDay Plus půjčka
Recenze

Výše půjčky
5.000 – 50.000 Kč

Splatnost
1 – 60 dní

Back To Top