Expres půjčky bez doložení příjmu

Výše půjčky
500 Kč – 8.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Nebankovní půjčky bez prokazování příjmu

Chcete si půjčit peníze a máte strach, že nebudete mít nárok na půjčku kvůli nízkým příjmům? Nejedná se o nic neobvyklého. Například drobní živnostníci mají často oficiální příjmy uvedené ve svých daňových přiznáních velmi nízké. Nebo snad maminky na mateřské dovolené nemají nárok na půjčku? Stejně tak lidé ve zkušební době mohou při žádosti o půjčku v bance narazit. Nemusíte se však bát, máme pro vás řešení.

Další půjčky

Výše půjčky
500 Kč – 4.500 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 30.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
4.000 Kč – 250.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 20.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
20.000 Kč – 200.000 Kč
Splatnost
36 – 84 měsíců
Výše půjčky
5.000 Kč – 70.000 Kč
Splatnost
13 – 16 měsíců
Výše půjčky
6.000 Kč – 130.000 Kč
Splatnost
6 – 24 měsíců
Výše půjčky
25.000 Kč – 108.000 Kč
Splatnost
12 – 48 měsíců

Co je půjčka bez potvrzení příjmu?

Prověření schopnosti klienta splácet půjčku je praxe, kterou provozuje mnoho z poskytovatelů půjček. Doložení příjmu bývá klíčovou součástí posouzení schopnosti klienta splácet. Potvrzení příjmů žádají především banky, které si tak ověřují, že bude klient schopný půjčku, kterou mu poskytnou, splácet.

Konkrétně si pak banky zjišťují, zda je rozdíl mezi měsíčními příjmy a náklady dostatečně velký na to, aby pokryl měsíční splátku úvěru. Pro ty z vás, kterým nemůže zaměstnavatel vydat potvrzení o výši mzdy, ani nemůžete příjmy doložit pomocí výpisů z běžného účtu pak existují půjčky bez registru a potvrzení příjmu.

Půjčka bez registru a potvrzení příjmu

Porouchá-li se vám automobil a vy musíte vozit děti denně do školy, možná situaci dokážete ještě nějak vyřešit, pomocí MHD. Bez rozbité lednice se však už žít nedá. A taková lednice, když se rozbije, tak jí nezajímá, zda jste právě změnili práci, nebo bojujete s napnutým rodinným rozpočtem, protože jste na mateřské dovolené.

Na druhou stranu jsou tyto informace velmi podstatné pro banku i některé jiné úvěrové společnosti. A právě proto existují i nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu. Jedná se o poměrně jednoduchou cestu, jak vyřešit vaši problémovou situaci. Stačí vyplnění jednoduchého formuláře, kde se vás mohou zeptat na výši měsíčních příjmů a výdajů, tato informace je však čistě orientační.

Odešlete formulář vyčkáte na schválení a už do 24 hodin se můžete těšit na vyplacení peněz třeba i na ruku. Často toto rozhodnutí záleží čistě na vás, zda si necháte vyplatit půjčku bez doložení příjmů na ruku nebo na účet.

Pro nebankovní společnosti často navíc není problém ani záznam v registru dlužníků. Právo na nebankovní půjčku bez doložení příjmů má zkrátka každý. Někdy se může stát, že i malá finanční výpomoc v počátcích problémů může zabránit mnohem větším budoucím škodám.

 

Výhody půjčky bez doložení příjmu

  • Opravdu nemusíte nic dokládat
  • Stačí vyplnit online žádost a peníze máte během dne na účtu
  • Peníze si můžete nechat vyplatit i hotově na ruku
  • Půjčka ideální pro lidi s nepravidelnými příjmy nebo nezaměstnané
  • Půjčku můžete využít podle potřeby
 

Na co se často ptáte?

Co si mám před žádostí o půjčku bez potvrzení příjmu připravit?

Každý poskytovatel půjček má podmínky nastavené trochu jinak, občanský průkaz, přístup k internetu, mobilní telefon, email a číslo účtu jsou základem.

Mohu si půjčku bez registru a doložení příjmu sjednat i jinak než online?

Ano, některé společnosti nabízejí sjednání prostřednictvím SMS nebo osobně na pobočce. Online žádost je však nejrychlejší a nejjednodušší.

Co když nestihnu půjčku splatit včas?

Nestane se nic hrozného. Splatnost půjčky se dá většinou prodloužit za poplatek. Pouze je potřeba o prodloužení nejpozději v den splatnosti půjčky zažádat.

Proč může být RPSN u těchto půjček tak vysoké?

RPSN představuje roční procentní sazbu nákladů, ale půjčky bez doložení příjmů mívají splatnost kratší. Protože se RPSN přepočítává na celý rok, bývá u těchto půjček velmi vysoké, jeho výše však u půjček bez doložení příjmů není rozhodující.

Je třeba u nebankovních půjček bez potvrzení příjmu nějak ručit?

Ručení si u nižších částek v řádech tisíců korun bát nemusíte.

 

Nejnovější články


 

Další typy půjček

Nejlepší půjčkaSMS půjčka ihned úplně každémuPůjčka pro začínající podnikatelePůjčka na OPPůjčka ihned online