skip to Main Content
Okamžitá Půjčka Pro Dlužníky

Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Chcete si půjčit, ale trápí vás nesplacené dluhy? Některé půjčky je možné využít i přes stávající využívané úvěry. Téměř každý z nás je nucen čerpat hypoteční úvěr na bydlení a je tedy zřejmé, že mu v bance či u nebankovní společnosti poskytnou další úvěr či půjčku, pokud si ji bude moci se svou bonitou dovolit. Jestliže tedy už nějaké peníze dlužíte, ale půjčka nezvládá pokrýt veškeré vaše výdaje, určitě můžete využít půjčky další.

Půjčujte si zodpovědně

Rozhodně vám však nedoporučujeme jeden dluh řešit další půjčkou a podobně. To totiž nikam nevede a vy se dostanete ještě do větších dluhů, které nebudete schopni splácet a které vám způsobí jen velké finanční problémy, co mohou vést až k exekuci vašeho majetku. Zodpovědné půjčování a přehled o půjčkách, které čerpáte, by tedy měly být základem. Také byste měli mít přehled o vašich příjmech a být si jisti, že vaše půjčky zvládnou pokrýt, a to i tehdy, když budete žádat o půjčku bez doložení příjmů. To totiž neznamená, že ji nebudete muset splácet.

Za jakých podmínek získat půjčku ihned na ruku

O půjčku pro dlužníky můžete žádat v bance i u soukromé finanční společnosti. Banky ale mnohdy nevycházejí svým klientům vstříc a další žádost tak pro vás může být zklamáním. Finanční společnosti ale mnohdy nezajímají další půjčky, co už čerpáte a je tedy možné tady snadno dosáhnout na půjčku, i když máte dluhy. Často se jedná o mikropůjčku, která se běžně poskytuje jen do výše 20 000 Kč, a pokud patříte mezi nové klienty, tak počítejte, že dostanete ještě méně. Tato půjčka je většinou určena na běžné každodenní výdaje, které trápí váš rodinný rozpočet. Navíc peníze vám budou poskytnuty ihned.

  • Půjčky pro dlužníky peníze ihned můžete získat zde.

Poprvé tedy často můžete požádat jen o částku do 5 000 Kč. Jakmile ji ale splatíte, váš úvěrový limit bude navýšen. Jeho navýšení není však pravidlem. Hodně záleží na tom, u jaké finanční společnosti si půjčujete, proto vám doporučujeme si dobře nastudovat její sazebník a obchodní podmínky.

Soukromé společnosti většinou neumožňují čerpat více půjček zároveň u nich. Když ale máte půjčku někde jinde, tak to nevadí. Je možné stávající půjčky i konsolidovat. To znamená, že je všechny spojíte do jednoho úvěru. Můžete tímto způsobem spojit spotřebitelské a různé účelové úvěry, kreditní karty nebo i kontokorenty. Mnohdy to je výhodnější, jelikož pak máte lepší přehled o svých výdajích.

Čtěte také: Půjčka na výplatu exekuce

Půjčka pro dlužníky bez registru dlužníků

Pokud se jedná o vaše staré nesplacené dluhy, tak ty mohou při žádosti o úvěr působit problémy. Když nějakou půjčku nesplácíte, dostanete se na „černou listinu“ a jste zařazeni do registru dlužníků. Pozor ale, nemusí se jednat jen o dluhy z půjček. Často se to týká i jiných povinných plateb po splatnosti. Zde je pak potřeba zaměřit se spíše na nebankovní půjčky, které se poskytují bez nahlížení do registru dlužníků.

Back To Top