Smart půjčka domu online

Půjčte si až 15 000 Kč na 14 dní a nepřeplatíte ani korunu!

 • Flexibilní půjčka v maximální výši 20 000 Kč
 • Půjčku můžete splácet až 30 dní

Pokud potřebujete rychle peníze, využijte nabídky půjčky Kamali. Peníze obdržíte na účet téměř ihned, první půjčku do 15 000 Kč máte navíc zdarma.

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED


 

Výhody půjčky

 • Rychlá online žádost
 • Nízké poplatky
 • První půjčka na 14 dní zdarma

Vlastnosti

 • Půjčit si můžete od 1 000 do 20 000 Kč
 • Splatnost je 14 nebo 30 dní
 • Peníze dostanete na účtu nebo hotově

Podmínky půjčky

 • Plnoletost
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Pouze pro fyzické osoby

 

Informace o půjčceČasté dotazyTabulka splátekOnline žádost

Půjčka Kamali na cokoliv

Kamali půjčka je relativně novým nebankovním úvěrem, neboť je nabízena společností Home Credit od 1. února 2017. Za tu dobu získala poměrně významnou popularitu díky své výhodnosti. Nejedná se o úplnou novinku, svými vlastnostmi nahradila oblíbenou Japonskou půjčku, se kterou jí pojí řada společných věcí. Půjčka Kamali je nejlevnějším nebankovním úvěrem, zároveň však oproti Japonské půjčce nabízí řadu vylepšení, díky kterým je ještě lepší a bezpečnější možností pro všechny zájemce o nebankovní půjčku.

Mám zájem o nejvýhodnější nebankovní půjčku

Kolik peněž si můžete půjčit a na jak dlouho?

ako nový klient si můžete u Kamali půjčit až 15 000 Kč. Nejedná se sice o maximální možnou částku, kterou Kamali poskytuje, nicméně se můžete těšit z faktu, že je pro vás první půjčka, jako pro nového klienta zdarma. Poté, co se osvědčíte jako důvěryhodný klient a první půjčku zdárně splatíte vzroste váš úvěrový limit o 5 000 Kč na 20 000 Kč.

Společnost nabízí půjčky se splatností na 14 nebo 30 dní. Pokud by vám však tato doba na splacení nestačila, nemusíte zoufat, splatnost půjčky si můžete prodloužit, přičemž ji nakonec můžete splácet až 10 měsíců. Každých 30 dní prodloužení splatnosti pak stojí 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Co musíte jako žadatel splňovat?

Pokud už se rozhodnete pro rychlou a výhodnou nebankovní Kamali půjčku, měli byste splňovat všechny podmínky, které po vás bude společnost požadovat. Nemusíte se však obávat, nejedná se o nic nestandardního, spíše naopak.
V podstatě musíte splňovat pouze 3 základní podmínky, které po vás bude požadovat i kterýkoliv jiný poskytovatel půjček, přičemž se většinou chce mnohem více. Kamali požaduje po klientovi pouze věk starší 18 let, trvalý pobyt na území ČR a rodné číslo – to znamená, že jste fyzickou osobou, neboť právnickým osobám půjčky touto společností poskytované nejsou.

Výhody Půjčky Kamali

Půjčka Kamali nabízí celou výhod, hlavním důvodem, proč byste po ní však měli sáhnout jsou opravdu nízké poplatky. Jak co se týče částky, kterou za půjčku přeplatíte, tak případné poplatky za prodloužení její splatnosti. V neposlední řadě byste pak neměli zapomínat, že si můžete půjčit až 15 000 Kč zdarma, což také není zrovna malá částka.

Díky nízkým poplatkům za prodloužení splatnosti také můžete půjčku splácet až 10 měsíců za relativně nízkou cenu. To se vám bude hodit hlavně ve chvíli, kdy například výši měsíční splátky podceníte a budete si muset splácení půjčených peněz rozložit do více měsíců, což se stát může a je dobré mít tuto možnost.

 • Základní poplatek činí pouhých 33 Kč za půjčenou tisícikorunu
 • Odložení splatnosti o 30 dní stojí 49 Kč za splácený 1 000 Kč
 • Každou půjčku si můžete rozdělit až na 10měsíčních splátek

Chci vyplnit žádost o půjčku

 

Co vás nejčastěji zajímá

Příklady Půjčky Kamali

Částka Poplatek za půjčení Prodloužení o 30 dní Celkem za 2 měsíce zaplatíte
5 000 Kč 165 Kč 245 Kč 5 410 Kč
10 000 Kč 330 Kč 490 Kč 16 230 Kč
20 000 Kč 660 Kč 980 Kč 21 640 Kč

Postup získání půjčky

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

 

Další půjčky

 

Zařazení půjčky