Půjčka Pronto Credit

Získejte peníze z Pronto půjčky již do 24 hodin

  • Rychlá půjčka s vyplacením do 24 hodin od podání žádosti
  • Možnost požádat o částku od 5 000 až do 50 000 Kč
  • Vypůjčení peněz na 12 až 48 měsíců
  • Výhodná půjčka bez skrytých poplatků

Požádejte o výhodnou Pronto půjčku s rychlým vyplacením peněz na váš běžný účet.


 

Výhodná nebankovní půjčka

Za rychlou nebankovní půjčkou stojí soukromá finanční společnost Pronto Credit s.r.o., která nabízí výhodné půjčky všem žadatelům. Chybí vám peníze před výplatou? Potřebujete pokrýt své nečekané výdaje? O Pronto půjčku můžete požádat za všech okolností a jistě budete příjemně překvapeni – jak výší finančních prostředků, tak i rychlým schválením půjčky.

ZÍSKEJTE SMART PŮJČKU DO 50000 KČ IHNED ZDE

Kolik si můžete u Pronto Credit půjčit?

Výše Pronto půjčky se pohybuje v rozmezí 5 000 až 50 000 Kč. Nejedná se tedy o žádnou mikropůjčku, ale o půjčku, která může bez problémů konkurovat i spotřebitelským úvěrům. Výše půjčky je flexibilní a závisí pouze na vás. Splatnost půjčky se pak pohybuje od jednoho roku až do čtyř let. Podle toho, na kolik měsíčních splátek si půjčku rozložíte, tak hodně budete splácet. Jelikož se celá půjčka vyřizuje z domu, můžete si vy sami pohodlně promyslet, jak vysokou částku potřebujete.

Jak si sjednat půjčku

Podání žádosti o půjčku Pronto je tak jednoduché. Nejprve si vyberete částku a dobu splatnosti. Poté přejdete na registrační formulář, do kterého uvedete všechny potřebné informace. Jakmile žádost o půjčku odešlete, můžete očekávat její schválení. Jestliže bude žádost vyřízena kladně, bude vás poskytovatel kontaktovat a vy budete muset podepsat smlouvu. Tu vám však až domů doručí kurýr. Vy tedy kvůli podpisu nemusíte vůbec nikam chodit a díky kurýrovi budete mít peníze k dispozici okamžitě. Částka se vyplácí na bankovní účet, který uvedete v žádosti.

Co musí splnit zájemce o Pronto půjčku

O půjčku můžete požádat tehdy, když žijete v ČR a máte české občanství. Dále je potřeba mít prokazatelné zaměstnání nebo podnikat a pobírat dostatečný příjem. Při schválení žádosti se rovněž neobejdete bez bankovního účtu, mobilního telefonu a emailu. To vše potřebujete, abyste mohli peníze získat. Zároveň na vás nesmí být uvaleno exekuční nebo insolvenční řízení. Na druhou stranu se Pronto půjčka poskytuje i osobám se záznamem v registru dlužníků nebo těm, kteří již čerpají nějakou jinou půjčku, a to bez jakéhokoliv ručení.

ZÍSKEJTE SMART PŮJČKU DO 50000 KČ IHNED ZDE

 

Další rychlé půjčky

Částka Splatnost
Blesková půjčka 1.000 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Více
Kredito24 půjčka 500 – 15.000 Kč 1 – 30 dní Více
Půjčka7 1.000 – 5.000 Kč 1 – 30 dní Více
Ferratum 500 – 10.000 Kč 21 – 30 dní Více
Půjčka Zaimo 25.000 – 108.000 Kč 12 – 48 měsíců Více