Smart půjčka domu online

S Home Credit se snadno a rychle zbavíte svých finančních problémů

 • Získáte od 10 000 Kč až 250 000 Kč na úhradu svých výdajů
 • Flexibilní délka splácení

Požádejte o výhodnou neúčelovou půjčku Home Credit, která si poradí s vašimi výdaji a kterou zajišťuje profesionální nebankovní společnost.

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED


 

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení
 • Sjednání i vedení zdarma
 • Čerpání bez doložení účelu

Vlastnosti

 • Výše od 10 000 do 250 000 Kč
 • Flexibilní doba splatnosti
 • Výhodný úrok 9,88 % nebo nižší

Podmínky půjčky

 • Minimální věk 18 let
 • Pravidelný měsíční příjem

 

Informace o půjčceTabulka splátekOnline žádost

Spolehlivá nebankovní půjčka Home Credit

S půjčkou Home Credit se snadno a rychle zbavíte svých nečekaných nebo plánovaných výdajů. Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, nemusíte se zdržovat zbytečným papírováním a celou žádost si zařídíte z pohodlí domova. Půjčka Home Credit se na míru přizpůsobí vašim požadavkům a dokonce i během čerpání si ji můžete libovolně upravovat, aby vám maximálně vyhovovala.

ZÍSKEJTE HOME CREDIT PŮJČKU DO 250 000 KČ IHNED ZDE

Kolik získáte u Home Credit

Nebankovní půjčka Home Credit dokáže pro své flexibilní podmínky nahradit nevýhodný úvěr sjednaný ve vaší bance. Objem poskytnutých finančních prostředků se pohybuje od 10 000 až do 250 000 Kč. To znamená, že úvěr můžete využít na financování jak drobných krátkodobých výdajů, tak i na větší investice. Jelikož půjčku můžete splácet po celých 7 let, dosáhnete na opravdu příznivé měsíční splátky, které nebudou představovat žádnou velkou zátěž pro váš rodinný rozpočet. Peníze obdržíte převodem na svůj běžný účet a z něj je budete také pravidelně odvádět. Za sjednání půjčky neplatíte ani korunu. Schválení vaší žádosti o peníze proběhne v co nejkratším termínu.

Jaké jsou požadavky na klienty

Všichni klienti Home Credit musí být držiteli českého občanství. Musí se jednat o fyzické osoby, které jsou starší 18 let a pobírají pravidelný měsíční příjem. Bez jeho prokázání vám nebude půjčka poskytnuta. Ve společnosti si musí být jisti, že jste dostatečně bonitní a máte na úhradu svého závazku.

Podmínkou pro získání půjčky je také vlastnictví běžného účtu, na který vám bude půjčka vyplacena. Peníze v hotovosti vám tak u Home Credit nevyplatí. Zařízení účtu ale dnes již není velkou překážkou, která by mohla bránit ve sjednání úvěru.

Proč je půjčka od Home Credit tak výhodná

Home Credit patří mezi prověřené nebankovní poskytovatele střednědobých úvěrů a mnoho klientů tak k této společnosti má důvěru. Nabízí opravdu zajímavé úvěry s úročením i pod 9,9 % ročně. Nabídnutý úrok ale může být vyšší. Pokud budete svou půjčku splácet řádně, bude vám ponížen. Výhodou také je, že se s úvěrem nepojí žádné další poplatky a že peníze můžete využít libovolně k jakémukoliv účelu. Klienti společnosti je často čerpají na výdaje související s domácností nebo s pořízením nového vozu. Jelikož nepotřebujete žádného ručitele ani spoludlužníka, vyřídíte si svou půjčku sami maximálně diskrétně.

 • Za sjednání úvěru u Home Credit nezaplatíte ani korunu
 • Peníze využijete k libovolnému účelu

ZÍSKEJTE HOME CREDIT PŮJČKU DO 250 000 KČ IHNED ZDE

 

Postup získání půjčky

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

 

Ostatní produkty

 

Další půjčky

 

Zařazení půjčky