• Půjčka od 4.999 do 166.000 Kč
  • Splatnost půjčky až na 48 měsíců
  • Vyřízení do 24 hodin
  • Půjčka pro každého

Profi Credit půjčka je vhodná pro každého, kdo potřebuje peníze ihned. Vyřízení online…

ZAŽÁDAT O PŮJČKU >>>

 

 

Společnost Profi Credit

Společnost Profi Credit na našem trhu působí od roku 1994, ale půjčky začala poskytovat až v roce 2000. Těší se velké oblibě u klientů, zejména díky oblíbeným nebankovním půjčkám.

Půjčka Profi Credit

Pod tímto pojmem se můžeme setkat s celou řadou půjček, které jsou si v určitém směru hodně podobné – rozhodně nejde o půjčky bez dokládání příjmů, ani o podobné služby, na které dosáhne každý. Naopak, půjčka Profi Credit, ať už v jakékoliv podobě, klade na své žadatele poměrně vysoké požadavky. Díky tomu ji dostanou pouze ti žadatelé, kteří mají šanci ji splatit.

Hlavní podmínkou je stálý příjem, přičemž je důležitá zejména jeho výše, nikoliv zdroj – může jít i o důchod, nebo rodičovský příspěvek, tudíž je půjčka Profi Credit vhodná i pro ženy na MD a seniory.

Akce

Rozmanitá výše půjčky Profi Credit

Profi Credit poskytuje půjčky od 5 tisíc korun výše, nejčastěji pak v rozmezí 10 000 až 166 000 Kč. Podnikatelům a firmám však nabízí i mnohem vyšší půjčky, které už jsou závislé na individuální domluvě s každým klientem.

Klienti mohou využít i poměrně dlouhou splatnost půjčky, která činí až 48 měsíců. Zaměstnance pak může potěšit i to, že u půjčky do 130 000 Kč nemusejí shánět ručitele.

Rychlost a neúčelovost

Jako produkt nebankovní sféry se půjčka Profi Credit snaží co nejvíce urychlit proces schvalování i samotného odesílání peněz. Je tak poměrně rychlou půjčkou, kterou vyřídíte v rámci několika málo dnů, do kterých budete mít peníze u sebe.

Zároveň jde o půjčku neúčelovou, takže si peníze z ní získané můžete utratit dle libosti.

Profi Credit je ověřenou společností, která svým klientům nabízí řešení financování jejich přání, případně překlenutí těžké finanční situace – mezi nebankovními společnostmi má dlouhou a úspěšnou historii.

Půjka Profi Credit dokáže zodpovědným žadatelům ulehčit hledání peněz v nouzi, nebo třeba při snaze si vylepšit život nějakým tím výrobkem, nebo zážitkem.

 

Reprezentativní příklad:
Výše půjčky pro zaměstnance od Profi Credit činí 100 000 Kč. Půjčka je splatná za 24 měsíců a výše jedné měsíční splátky je 7 862 Kč. RPSN takové půjčky činí 97,95 % a roční úroková sazba je 97,96 %. Celkem je nutné zaplatit 188 688 Kč.
 

ZAŽÁDAT O PŮJČKU IHNED >>>