Provident půjčka bez registru pro všechny.

Vyberte si u Provident půjčku na míru svým představám

 • Maximální výše půjčky činí 80 000 Kč
 • K dispozici vám je splatnost až 100 týdnů

Provident patří mezi známé poskytovatele nebankovních půjček, který nabízí úvěrové produkty, co vyřeší vaše finanční problémy, za flexibilních podmínek.

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED


 

Výhody půjčky

 • Půjčka bez ručení
 • Peníze na účet i v hotovosti
 • Bez skrytých poplatků

Vlastnosti

 • Výše od 2 000 do 80 000 Kč
 • Splatnost 45 až 100 týdnů
 • Peníze do 24 hodin

Podmínky půjčky

 • Věk nejméně 18 let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Pravidelný měsíční příjem

 

Informace o půjčceTabulka splátekOnline žádost

Hotovostní i bezhotovostní půjčka Provident

Provident je jednou z mála finančních společností, která svým klientům nabízí možnost čerpání částky v hotovosti i bezhotovostně na běžný účet. Hotovost zde navíc vyjde i výhodněji, protože ji obdržíte přímo od obchodního zástupce, s nímž můžete rovnou sepsat smlouvu. Peníze tak budete mít k dispozici do 48 hodin a to klidně už během víkendu.

ZÍSKEJTE PROVIDENT PŮJČKU DO 80 000 KČ IHNED ZDE

Jak získat půjčku u Provident

Abyste mohli požádat o půjčku Provident, musíte nejprve splnit požadavky, kladené poskytovatelem. Jakmile svou žádost o peníze odešlete, stačí počkat na její schválení a pak hned můžete peníze čerpat. Nejrychlejší je vyřízení půjčky online z pohodlí domova, jelikož nemusíte na nic čekat a vyhnete se i složitému papírování. Zvolíte si libovolnou částku od 2 000 do 80 000 Kč. Půjčka tedy poslouží i jako mikropůjčka na vaše okamžité výdaje, dá se však využít i na větší investice. Její splatnost je buď týdenní nebo měsíční, záleží pouze na vás pro jaké splátky se rozhodnete. Ty můžete hradit z účtu nebo je předávat na ruku obchodnímu zástupci. Provident tak nabízí zajímavé možnosti i osobám, které nemají běžný účet.

Podmínky na žadatele o půjčku

Pokud se rozhodnete požádat o nebankovní půjčku Provident, musíte splnit několik základních podmínek. Věk a trvalý pobyt je téměř samozřejmostí, nutností je však pobírání pravidelného příjmu, který byste měli i doložit. Nízký příjem tedy může vést k zamítnutí vaší žádosti.

Jestliže nemáte zřízený běžný účet, nebudete ho zde potřebovat, jelikož je až výhodnější vyplacení peněz na ruku než převodem na účet v bance. Kromě potvrzení o příjmu si připravte také kopii svého sociálního pojištění a průkaz totožnosti, z něhož se ověří veškeré vaše údaje.

Proč si sjednat půjčku u Provident

Provident je prověřeným poskytovatelem nebankovních půjček a je tedy zřejmé, že s jeho výběrem nemůžete sáhnout vedle. Peníze zde získáte již do 48 hodin od odeslání žádosti, bez ohledu na to, zda je všední den nebo víkend. Platí to však u výplaty v hotovosti. Jestliže si peníze necháte zaslat na účet, může to trvat až 13 pracovních dnů. Naštěstí obchodní zástupce společnosti vám potřebné prostředky doručí až domů. Půjčka se poskytuje bez prověřování záznamů v registrech dlužníků a je tedy vhodná i pro méně bonitní zájemce, kteří třeba se svou žádosti v bance neuspěli.

 • Půjčku získáte bez poplatku za poskytnutí nebo vedení
 • Celý finanční obnos můžete čerpat neúčelově na cokoliv

ZÍSKEJTE PROVIDENT PŮJČKU DO 80 000 KČ IHNED ZDE

 

Provident kalkulačka – tabulka splátek

ČástkaSplatnostPoplatkyCelková částka
5 000 Kč3 měsíce901 Kč5 901 KčMám zájem
10 000 Kč10 měsíců2 710 Kč12 710 KčMám zájem
30 000 Kč15 měsíců10 116 Kč40 116 KčMám zájem
50 000 Kč22 měsíců23 427 Kč73 427 KčMám zájem

Postup získání půjčky

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány

ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

 

Další půjčky

 

Zařazení půjčky