• Půjčka od 1.000 do 15.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 28 dní
  • Peníze do 15 minut
  • Rychlé vyřízení online

Rychlá Půjčka 7 do 15.000 Kč. O půjčku žádejte online…

Zažádat o půjčku >>>


 

Půjčka7.cz

Chcete získat půjčku snadno a rychle? Požádejte o peníze prostřednictvím Půjčka7.cz a uvidíte, že je budete mít na svém bankovním účtě již za 15 minut. Půjčka 7 se vyplatí opravdu každému. Je vhodná pro pracující, studenty, seniory, maminky na mateřské dovolené i dočasně nezaměstnané. Nedělejte si zbytečné starosti, když vaše konto zeje prázdnotou. Výhodná Půjčka 7 maximálně vyjde vstříc vašim požadavkům.

Kdo může žádat o půjčku

Požádejte o půjčku ještě dnes prostřednictvím jednoduchého formuláře. Stačí jen vyplnit základní informace o sobě a uvést kontaktní údaje. Rychlá online žádost zajistí téměř okamžité vyplacení finančních prostřední. Půjčka 7 je poskytována všem osobám s českým občanstvím, které jsou starší 21 let. Podmínkou pro získání půjčky je také bezdlužnost žadatele nebo vlastní bankovní účet, případně jiný účet, se kterým může disponovat.

Výše půjčky od Půjčka7.cz

Výše půjčky se pohybuje od 1 000 do 15 000 Kč se zaokrouhlením na celé tisícikoruny. Peníze si můžete půjčit na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Půjčka je tedy opravdu přehledná. Termín její splatnosti si můžete samozřejmě prodloužit, a to za symbolický poplatek. Už při sjednání přesně vidíte, kolik za půjčku zaplatíte. Jedná se tedy o transparentní produkt, kterého se nemusíte bát využít ani tehdy, když peníze potřebujete opravdu akutně.

Žádost o online půjčku

Abyste mohli o půjčku požádat, musíte se nejprve zaregistrovat. Registrace je spojena se s poplatkem 1 Kč, který je potřeba převést pro potvrzení vašeho bankovního účtu. Do příkazu je důležité vyplnit všechny nutné informace, aby částka došla co nejrychleji. Po provedení žádosti stačí jen chvilku vyčkat, než obdržíte vyrozumění o tom, zda vaše žádost byla schválena. Pokud vám Půjčka 7 bude poskytnuta, s čerpáním peněz nemusíte otálet. Odešlete u nás žádost o tuto výhodnou půjčku ještě dnes a na peníze zbytečně nečekejte.

Zažádat o půjčku ihned >>>

Náš tip: Máte zájem o jinou půjčku? Podobné SMS půjčky ihned najdete zde.