Výše půjčky
500 Kč – 8.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
10.000 Kč – 300.000 Kč
Splatnost
1 – 84 měsíců
Výše půjčky
1.000 Kč – 600.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Úplnou novinkou na trhu nebankovních půjček jsou půjčky pro nezaměstnané. Ty se objevily na trhu v reakci na zhoršenou ekonomickou situaci v České republice a mnoha lidem už dokázaly zachránit domácnost. Půjčky pro nezaměstnané jsou určeny pro ty, jež ztratili zaměstnání, ale potřebují peníze na opravu domácnosti, rozjezd vlastního projektu nebo jenom zaplnit díru v rodinném rozpočtu. Díky své jednoduchosti a přehlednosti získávají na oblibě a objem poskytnutých půjček každým rokem roste.
Půjčky pro nezaměstnané a dlužníky


Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat
 

Sjednejte si půjčku bez doložení příjmu online! Půjčku získáte zde →

Půjčky pro nezaměstnané hned

Základem půjčky pro nezaměstnané je rychlost poskytnutí a transparentnost úvěrového procesu. Žadatel o půjčku jednoduše doloží, že mu je poskytována od úřadu práce základní podpora a následně si zvolí typ úvěru, který by mu vyhovoval. Schválena je hned po podepsání veškeré smluvní dokumentace. Ta je oproti klasickým bankovním půjčkám velmi jednoduchá. Klient se u půjčky pro nezaměstnané ničemu nezavazuje kromě řádného splácení půjčky.

Půjčka pro nezaměstnané ihned pro každého

Na půjčku pro nezaměstnané ihned dosáhne prakticky každý. Společnosti se snaží svým žadatelům vyjít vstříc, proto nepožadují dokládání účelovosti u půjček nebo předkládání daňových přiznání. Půjčky pro nezaměstnané jsou postaveny tak, že berou ohled na aktuální situaci žadatele. To znamená, že dokážou odpustit nějakou pozdní splátku nebo výši splátky upravit v případě, kdy žadatel sežene zaměstnání a chce splácet více.

Půjčky pro nezaměstnané levně

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velmi levné. Klasické bankovní půjčky si kromě úroků říkají ještě o různé poplatky, takže výsledné úroková sazba je mnohem vyšší, než banky uvádějí. Tyto půjčky mají jasně daný úrok, který je neměnný a nic jiného. Klient tak jasně ví, kolik platí za půjčení peněz a lehce si může spočítat, kolik mu zbývá doplatit.

 

Náš tip: Chcete peníze ihned a hlavně půjčku bez doložení příjmu? Zažádejte si o půjčku do 8 000 Kč online ZDE.