Nebankovní půjčka snadno a rychle pro každého

Řadíte se mezi problémové klienty? Máte nějaké další aktuální dluhy nebo se vám nepodařilo před pár lety včas uhradit svou půjčku a ocitli jste se v registru dlužníků? Pak je pro vás určena nebankovní půjčka pro problémové klienty, kterou není tak těžké získat. Požádat o ni může opravdu každý z široké veřejnosti, kdo je starší 18 let.

Sjednejte si Univerzální půjčku až do 250 000 Kč zde

Nejdostupnější

Půjčka Půjčka do Splatnost do Informace Online žádost
Best půjčka Best půjčka 170.000 Kč 84 měsíců Info Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 4.500 Kč 30 dní Info Zažádat
Profi Credit Profi Credit 166.000 Kč 48 měsíců Info Zažádat
Půjčka Zaimo Zaimo 108.000 Kč 48 měsíců Info Zažádat
Smart půjčka Smart půjčka 50.000 Kč 13 měsíců Info Zažádat
Provident Provident 80.000 Kč 14 měsíců Info Zažádat

 

Rychlé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou nejčastěji poskytovány ve formě rychlých a krátkodobých půjček, které umožňují okamžité čerpání i splacení. K žádosti o takovou půjčku vám většinou stačí jen občanský průkaz a i proto je tato půjčka tak oblíbená u široké veřejnosti.

Rychlá půjčka pro problémové klienty může být schválena již za 15 minut a obratem být na vašem bankovním účtě. Požádat o ni tak můžete i tehdy, když jste opravdu ve finanční nouzi. Nejenže velmi pravděpodobně půjčku získáte, ale také z ní pohodlně uhradíte veškeré své dluhy.

Tyto rychlé nebankovní půjčky mají podobu mikropůjček, to znamená, že vám finanční společnost opravdu neposkytne mnoho peněz. Většinou se jedná o částku do 5 000 Kč, ke které není potřeba ani žádná úvěrová smlouva. U vyšší částky je pak nutné podepsat smlouvu o půjčce nebo rámcovou smlouvu, díky níž budete moci této půjčky využívat celkem pravidelně. U většiny finančních společností si budujete vlastní bonitu a vůbec nezáleží na vašich problémech, pokud peníze splácíte včas.

 

 

Nebankovní půjčka pro problémové klienty bez registru a bez příjmů

Při schvalování takové nebankovní půjčky se nenahlíží do registru dlužníků a to vede k tomu, že nevadí, pokud nějaký záznam máte. Tento záznam vám výrazně zkomplikuje žádost o peníze v bance. Zde se k němu ale nepřihlíží.

Tyto půjčky problémovým klientům jsou založené na důvěře. Pokud byste si tedy půjčili nezodpovědně a na půjčku nakonec neměli peníze, samozřejmě se můžete dočkat i exekuce osobního majetku.

Kromě půjček bez registru dlužníků jsou oblíbené a vyhledávané také půjčky bez doložení příjmu. Abyste půjčku mohli zdárně splatit, musíte nějaké měsíční příjmy pobírat. Nemusejí být však stálého charakteru, mohou to být i různé odměny z nahodilých brigád. Je však nutné si zajistit, že k datu splatnosti půjčky tyto peníze budete mít. Jinak se opět vystavujete zbytečnému riziku.

Můžete využít i půjčky se zástavou nemovitosti

U soukromé finanční společnosti můžete i jako problémový klient banky vybírat z mnoha typů půjček a úvěrů. Kromě rychlých mikropůjček je také pro vás připravena i nebankovní půjčka pro problémové klienty se zástavou nemovitosti, kterou můžete výrazně zvýšit svou bonitu. Tím, že zastavíte nemovitost například v hodnotě 1 000 000 Kč, vám společnost tyto peníze ráda půjčí. Když totiž nebudete splácet, nemovitost vám může kdykoliv prodat.

Další možnosti záruky u nebankovní půjčky

Určitou formu záruky představuje také směnka, která je nutná především u půjček na vyšší částky. Druhou alternativou je ručitel, který se zaručí zato, že peníze dokážete splatit. Pokud je nevrátíte zpět i s úroky, bude tak muset učinit on. Při nízké bonitě je ručitel určitě vhodné řešení. Pokuste se ale vybrat někoho, kdo vám maximálně důvěřuje a u koho si jste jisti, že vám ručení nenaruší váš vztah.

Může vás zajímat