skip to Main Content

Nebankovní půjčka snadno a rychle pro každého

Řadíte se mezi problémové klienty? Máte nějaké další aktuální dluhy nebo se vám nepodařilo před pár lety včas uhradit svou půjčku a ocitli jste se v registru dlužníků? Pak je pro vás určena nebankovní půjčka pro problémové klienty, kterou není tak těžké získat. Požádat o ni může opravdu každý z široké veřejnosti, kdo je starší 18 let.

Nejdostupnější

Blesková půjčka před výplatou

Výše půjčky
500 – 8.000 Kč

Splatnost
1 – 30 dní

Půjčka zaplo

Výše půjčky
1.000 – 30.000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

COOL Money půjčka

Výše půjčky
10.000 – 300.000 Kč

Splatnost
1 – 84 měsíců

Půjčka Hyperfinance

Výše půjčky
4.000 – 250.000 Kč

Splatnost
12 – 84 měsíců

Půjčka Pronto

Výše půjčky
10.000 – 100.000 Kč

Splatnost
12 – 48 měsíců

Půjčka Home Credit

Výše půjčky
10.000 – 250.000 Kč

Splatnost
Flexibilní

Půjčka Provident

Výše půjčky
6.000 – 130.000 Kč

Splatnost
6 – 24 měsíců

Půjčka Profi Credit

Výše půjčky
10.000 – 166.000 Kč

Splatnost
12 – 48 měsíců

Rychlé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou nejčastěji poskytovány ve formě rychlých a krátkodobých půjček, které umožňují okamžité čerpání i splacení. K žádosti o takovou půjčku vám většinou stačí jen občanský průkaz a i proto je tato půjčka tak oblíbená u široké veřejnosti.

Rychlá půjčka pro problémové klienty může být schválena již za 15 minut a obratem být na vašem bankovním účtě. Požádat o ni tak můžete i tehdy, když jste opravdu ve finanční nouzi. Nejenže velmi pravděpodobně půjčku získáte, ale také z ní pohodlně uhradíte veškeré své dluhy.

Tyto rychlé nebankovní půjčky mají podobu mikropůjček, to znamená, že vám finanční společnost opravdu neposkytne mnoho peněz. Většinou se jedná o částku do 5 000 Kč, ke které není potřeba ani žádná úvěrová smlouva. U vyšší částky je pak nutné podepsat smlouvu o půjčce nebo rámcovou smlouvu, díky níž budete moci této půjčky využívat celkem pravidelně. U většiny finančních společností si budujete vlastní bonitu a vůbec nezáleží na vašich problémech, pokud peníze splácíte včas.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty bez registru a bez příjmů

Při schvalování takové nebankovní půjčky se nenahlíží do registru dlužníků a to vede k tomu, že nevadí, pokud nějaký záznam máte. Tento záznam vám výrazně zkomplikuje žádost o peníze v bance. Zde se k němu ale nepřihlíží.

Tyto půjčky problémovým klientům jsou založené na důvěře. Pokud byste si tedy půjčili nezodpovědně a na půjčku nakonec neměli peníze, samozřejmě se můžete dočkat i exekuce osobního majetku.

Kromě půjček bez registru dlužníků jsou oblíbené a vyhledávané také půjčky bez doložení příjmu. Abyste půjčku mohli zdárně splatit, musíte nějaké měsíční příjmy pobírat. Nemusejí být však stálého charakteru, mohou to být i různé odměny z nahodilých brigád. Je však nutné si zajistit, že k datu splatnosti půjčky tyto peníze budete mít. Jinak se opět vystavujete zbytečnému riziku.

Můžete využít i půjčky se zástavou nemovitosti

U soukromé finanční společnosti můžete i jako problémový klient banky vybírat z mnoha typů půjček a úvěrů. Kromě rychlých mikropůjček je také pro vás připravena i nebankovní půjčka pro problémové klienty se zástavou nemovitosti, kterou můžete výrazně zvýšit svou bonitu. Tím, že zastavíte nemovitost například v hodnotě 1 000 000 Kč, vám společnost tyto peníze ráda půjčí. Když totiž nebudete splácet, nemovitost vám může kdykoliv prodat.

Další možnosti záruky u nebankovní půjčky

Určitou formu záruky představuje také směnka, která je nutná především u půjček na vyšší částky. Druhou alternativou je ručitel, který se zaručí zato, že peníze dokážete splatit. Pokud je nevrátíte zpět i s úroky, bude tak muset učinit on. Při nízké bonitě je ručitel určitě vhodné řešení. Pokuste se ale vybrat někoho, kdo vám maximálně důvěřuje a u koho si jste jisti, že vám ručení nenaruší váš vztah.

Může vás zajímat

Články z magazínu

23Zář 20

Lze ještě získat půjčku se záznamem v registru?

Ocitnout se na seznamu nesplácejících dlužníků není nikdy dobrá věc. Stačí jeden záznam v registru a rázem můžete mít velké problémy získat půjčku či hypotéku. O záznamu v registru přitom…

Back To Top