Hlavní výhody Air Bank

  • Možnost získat zajímavý bonus za včasné splácení půjčky
  • Výhodná půjčka zcela bez poplatků
  • Sjednání online z pohodlí domova
  • Další zajímavé úvěrové a spořící produkty, které můžete využít

 

Půjčka od Air Bank

Není to tak dávno, co se na českém trhu objevila Air Bank. Tato banka je členem skupiny PPF, která patří k těm největším v oblasti financí a investic. Ať už zvažujete běžný účet, spořící účet nebo třeba půjčku, Air Bank se určitě vyplatí vyzkoušet. Půjčku nabízí svým stávajícím i novým klientům, kteří mohou využít půjčky, refinancování nebo výhodné konsolidace.

 

Výhodná půjčka se sjednáním online

U Air Bank můžete žádat online – tento způsob vám ušetří mnoho cenného času. K žádosti budete potřebovat číslo svého občanského průkazu, identifikační číslo zaměstnavatele, případně pokud podnikáte, tak údaje z daňového přiznání. Všechny dokumenty stačí nafotit nebo naskenovat do elektronické podoby. Svůj příjem můžete doložit nejen potvrzeným dokladem od zaměstnavatele, ale také výpisem z bankovního účtu.

A kolik vám v Air Bank půjčí? Na internetu si můžete vybrat částku od 5 000 až do 400 000 Kč. Sama banka vám navrhne takovou částku, na kterou bez problémů dosáhnete na základě vyhodnocené bonity. Splácet můžete pouhých 6 měsíců, což je z pohledu úročení samozřejmě nejvýhodnější, nebo až 8 let (96 měsíců) – tato doba splatnosti se týká především vyšších finančních částek.

 

Air Bank půjčka včetně bonusu

Pokud budete svou Air Bank půjčku včas splácet, čeká na vás zajímavá odměna ve formě bonusové úrokové sazby. Důležité je všechny půjčky odvádět v požadovaném termínu. Jakmile budete se svou půjčkou byť jen 5 dní po splatnosti, na odměnu již nemusíte dosáhnout. S Air Bank půjčkou tak můžete ušetřit nemalé peníze. Jedná se o férovou půjčku, se kterou nepojí žádné poplatky za její sjednání nebo vedení.

 

Reprezentativní příklad:
Výše půjčky od Air bank činí 200 000 Kč a je splatná za 50 měsíců, rozložená do pravidelných měsíčních splátek. Výše jedné měsíční splátky činí 5 376 Kč. Nejsou zde žádné poplatky za vedení ani za předčasné splacení půjčky. Úroková sazba činí 14,9 % a RPSN 15,97 %. Celkem tedy zaplatíte 268 781 Kč. Jestliže budete po celou dobu řádně splácet, bude vám odpuštěno posledních 5 splátek. Úrok tak klesne na 9,9 % a RPSN na 10,37 %. Celkem zaplatíte 239 254 Kč a proti původní částce ušetříte 29 527 Kč.

NÁŠ TIP: Zažádejte si o půjčku od Ge Money Bank a peníze budete mít už do 5 minut od podpisu smlouvy! Půjčku si můžete sjednat zde…