• Půjčka od 30.000 do 1.000.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 84 měsíců
  • Do 500.000 Kč bez ručitele
  • Peníze do hodiny od podpisu smlouvy

 
ZÍSKEJTE PŮJČKU OD UNICREDIT BANK IHNED ZDE

UniCredit Bank Presto půjčka

UniCredit Bank nabízí velice zajímavou a atraktivní půjčku. Jedná se o možnost získat až 500 000 Kč se spolužadatelem a až 250 000 Kč bez spolužadatele. Jelikož půjčku poskytuje zavedená kvalitní finanční instituce, máte prakticky jistotu, že se s vámi bude jednat na úrovni a bez skrytých údajů. Presto půjčka od UniCredit Bank je opravdovým řešením prakticky jakékoliv finanční situace jakékoliv rodiny. I vy se můžete stát úspěšným majitelem této půjčky. Stačí vyplnit formulář a prakticky obratem máte peníze na účtu.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Použití půjčky

Presto půjčka od UniCredit Bank je všestrannou možností, jak využít potenciál banky, ale zároveň získat půjčku i v situaci, kdy nejste zrovna vzorným klientem bez závazků. Právě na to totiž Presto půjčka pamatuje a umožní vám konsolidovat všechny vaše stávající půjčky do jedné jediné, která bude výrazně lépe vyhovovat vašim dnešním požadavkům, potřebám a hlavně finanční situaci. Je naprosto irelevantní, co si za danou půjčku koupíte, nebo už jste si za minulou půjčku koupili. Je to pouze a jenom na vás. V tom jsou dveře v UniCredit Bank otevřeny opravdu každému bez rozdílu. Zkuste to i vy a získejte Presto půjčku za skvělých podmínek, které se nemusejí opakovat.

Akce

Proč právě UniCredit Bank?

Důvodů, proč volit UniCredit Bank a její Presto půjčku je hned několik. Nejenže získáte až 500 000 Kč na cokoliv, ale společnost za vás zaplatí poplatky za předčasné splacení vašich stávajících půjček, kterých se díky této nové půjčce zbavíte. Navíc získáte daleko výhodnější úrokovou sazbu v jediné půjčce. Dále jsou tu možnosti jako až 5x odložení splátky, kdy je možné odložit už 10. splátku a neplatit ani měsíční poplatek. Následují možnosti předčasného splacení či pojištění schopnosti splácet. Jde o celý balík výhod a zabezpečení, které dělají z této půjčky skutečně unikát.

ZÍSKEJTE PŮJČKU OD UNICREDIT BANK IHNED ZDE