• Půjčka od 15.000 do 200.000 Kč
  • Splatnost půjčky 6 až 84 měsíců
  • Peníze na cokoliv
  • Bez poplatku za vyřízení půjčky
  • Peníze lze získat bez ručitele

 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Essox půjčka

Společnost Essox patří dlouhodobě k nejlepším společnostem na nebankovním trhu u nás. Jedná se o stabilní firmu, která se snaží své klienty připravit na celou transakci a následně s nimi aktivně komunikovat. Pokud totiž klient řádně splácí, je to pro poskytovatele půjčky daleko lepší situace, než když musí každý měsíc řešit nějaké zbytečné průtahy. I v tom je Essox zcela jiný a otevřený debatě a spolupráci. Pokud máte skutečně zájem o bezpečnou půjčku od nebankovní instituce, je Essox půjčka tím pravým řešením.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Půjčka na cokoliv

Essox nabízí celou řadu půjček, financování a leasingů. Pro fyzické osoby má jak účelové, tak i neúčelové půjčky, které jsou vhodné na běžné provozní činnosti. Neúčelový úvěr pro fyzické osoby Essox poskytuje od 15 000 do 200 000 Kč. Splatnost takové půjčky je od 6 do 84 měsíců a využívat takovou Essox půjčku je možné prakticky na cokoliv bez omezení. Jako jedna z největších nebankovních společností u nás dokáže nabídnout skutečně kvalitní půjčku s rozumnými úrokovými sazbami. A proto se k ní klienti rádi vracejí, protože najde cestu i pro dlužníky se záznamem v registru.

Akce

Výhody půjčky Essox

Essox půjčka je výhodná hned z několika důvodů. Předně je poskytována od zavedené nebankovní instituce, která je na trhu dlouhodobě, a tak se nemusíte bát o své prostředky. Dále je půjčka poskytována bez poplatku za vyřízení a bez jakýchkoliv dalších měsíčních poplatků. Zdarma nabízí Essox ke své půjčce pojištění schopnosti splácet, které se vám může velice hodit při každé příležitosti, která představuje výpadek v rodinném rozpočtu. Člověk nikdy nemůže vědět dopředu, že taková situace nenastane a Essox nabízí pojištění zdarma, tak proč ho nevyužít.