Půjčka před výplatou na složenku i na ruku

Schválení do 10 minut

  • Vypůjčit si můžete peníze od 500 až do 10 000 Kč
  • Splatnost půjčky se pohybuje od 7 až do 45 dní
  • Nikde nemusíte dokládat výši svého příjmu
  • Nepotřebujete žádného ručitele

Ferratum půjčka do 10.000 Kč Vám pomůže přečkat do výplaty. Rychlé vyřízení z pohodlí domova…


 

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány
 

Podmínky půjčky

  • Minimální věk 21 let
  • Trvalý pobyt na území ČR
  • Platný občanský průkaz
 

Podobné půjčky


 

SMS půjčka Ferratum

Společnost Ferratum nabízí zajímavé krátkodobé půjčky menších částek (do 10 000 Kč). Tento produkt asi znáte pod pojmem SMS půjčka, protože právě i přes textové zprávy lze o tyto půjčky snadno požádat.

Možnost získání

Půjčku před výplatou od Ferratum můžete získat na složenku nebo převodem na účet.

Ferratum

Společnost Ferratum s tímto způsobem půjčování peněz přišla už v roce 2005 a nejenom na našem trhu se stala průkopníkem dnes už oblíbené formy půjček.


 

Půjčka Ferratum má specifická pravidla

Půjčka Ferratum a od ní odvozené SMS půjčky se vyznačují několika zajímavými službami, které je doprovázejí. Půjčka Ferratum je opravdu krátkodobá – při žádosti o půjčku si můžete zvolit maximálně splatnost 30 dnů.

Ferratum půjčka prodloužení splátky

Zde se ke slovu dostává další vlastnost půjčky od Ferratum – tou je možnost prodloužení splatnosti. Splatnost půjčky si můžete prodloužit až třikrát, pokaždé o patnáct dnů, čímž se dostáváme na splatnost až 75 dnů.


 

Půjčku může získat každý

Získat půjčku Ferratum není nic obtížného – může ji získat takřka každý. Žádost se podává přes online formulář. První půjčka přijde složenkou na vaši adresu, případné další půjčky už převodem na váš bankovní účet. K čemu je ale vůbec půjčka Ferratum vhodná? Jde o půjčku ideální pro překlenutí dočasného nedostatku peněz, často se podobným produktům dokonce říká půjčky před výplatou, protože dokážou zalepit rozpočet domácnosti, když se vyskytnou nějaké nenadálé náklady.

 
Reprezentativní příklad:
Půjčka Ferratum na částku 6 000 Kč se splatností 21 dní je spojena s roční úrokovou sazbou 417,17 %. RPSN této půjčky činí 4105 %. Za půjčku tedy zaplatíte poplatek 1 440 Kč. Splacení půjčky je jednorázové. Celkem budete muset na účet věřitele převést částku 7 440 Kč.