skip to Main Content

Půjčka na směnku ihned

Zonky půjčka

Výše půjčky
20.000 – 750.000 Kč

Splatnost
6 – 84 měsíců

Půjčky na směnku mohou být velmi výhodné, jelikož jsou zajištěné cenným papírem – směnkou. Potřebujete si půjčit větší obnos peněz a řešíte, jak ho zajistit? Půjčka na směnku může být ideálním řešením pro každého, kdo nemůže dát do zástavy svůj osobní majetek a ani nemá k dispozici žádného ručitele. Finanční poradce za vámi při sjednání půjčky na směnku často přijede až domů. Tam jen sepíšete smlouvu a rovnou dostanete své peníze. Půjčky na směnku přijedeme se tak vyplácejí na ruku. Není ale výjimečný ani převod na bankovní účet, pokud se pro vás ukáže jako výhodnější.

Rychlé půjčky na směnku

Velkou výhodou půjčky na směnku je, že se poskytuje téměř okamžitě. Peníze můžete dostat ještě v den žádosti. Neobvyklé není ani poskytování půjček ve večerních hodinách nebo o víkendech. Poskytovatel půjčky se tak pokusí maximálně vyjít vstříc vašim konkrétním požadavkům. Rychlé půjčky na směnku jsou výhodné pro věřitele i dlužníky, jelikož vy jako dlužník dáváte záruku, že opravdu zaplatíte. Pokud byste na úhradu směnky neměli, peníze by byly snadno vymahatelné soudní cestou. Díky tomuto opatření však často dostanete i velmi příznivý úrok. Bohužel se také můžete dostat do finančních problémů, které často končí exekucí.

půjčka na směnku bez doložení příjmu

Co má obsahovat směnka

Jak správně má vypadat směnka? Jaké má náležitosti? Směnka je cenný papír, na kterém se zavazujete, že zaplatíte. Jedná se o bezpodmínečný příkaz uhradit dluh. Může se jednat o směnku cizí nebo vlastní. Směnka má dále obsahovat slovo “směnka” – musí být uvedeno v textu, údaj o splatnosti včetně data a místa, jméno, komu se platí a neměly by chybět ani údaje o jejím vystavení. Dobré je směnku opatřit také podpisem výstavce. Směnka nemá podobu závazného tiskopisu a podpisy na ní nemusí být úředně ověřené.

Potřebujete si půjčit ihned? Nabídka nebankovních půjček ihned ZDE

Půjčky na směnku, které fungují

Půjčky na směnku rozhodně fungují i dnes. Nejedná se o žádný přežitek. Ba naopak, poskytnou formu záruky, která je vítaná na straně dlužníků i věřitelů. Zvažujete i vy, že si půjčíte na směnku? Dejte si dobrý pozor při výběru poskytovatele vaší půjčky, abyste se zbytečně nespálili. Hotovost získanou touto cestou můžete využít jakkoliv, navíc se jedná o půjčky bez registru a Solusu. U půjčky na směnku nemusíte dokládat ani účel čerpání.

Půjčky na směnku od soukromých osob

Půjčky na směnku nejčastěji zajišťují soukromé finanční společnosti a osoby, které se také označují jako lichváři. Dejte si však pozor na nevýhodné půjčky s vysokým úrokem a s poplatky před tím, než dostanete slíbené peníze. Na internetu najdete tipy na spolehlivé půjčky, kterých se nemusíte bát využít. Jsou výhodné i jako půjčky pro nezaměstnané, ideální pro ty z vás, kteří nedávno přišli o svůj stálý příjem.

Back To Top