Půjčky bez ručitele

Půjčky bez ručitele jsou stále oblíbenější. Jen málokdo totiž čeká na to, až se bude moci zaručit svému příbuznému nebo kamarádovi. Ručení vždy představuje určité riziko. Banky a finanční společnosti dnes raději zakládají své vztahy na důvěře a ručení tak nevyžadují. A pokud už je nutné, často je možné zastavit nemovitost v osobním vlastnictví a třetí osoba je tak nutná jen ve zvláštních případech, kdy nedostačuje bonita klienta.

Náš tip: Zažádejte si o BLESKOVOU PŮJČKU online a peníze máte už do 10 minut

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Informace Online žádost
Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Info Zažádat
Best půjčka 5.000 – 170.000 Kč 12 – 84 měsíců Info Zažádat
CreditON 500 – 20.000 Kč 1 – 40 dní Info Zažádat
Cetelem půjčka 20.000 – 200.000 Kč 12 – 96 měsíců Info Zažádat
Cofidis půjčka 40.000 – 500.000 Kč 12 – 90 měsíců Info Zažádat
ACEMA Credit 100.000 – 5.000.000 12 – 240 měsíců Info Zažádat

Nevybrali  jste si půjčku? Zkuste si srovnat výhody dalších produktů.

>>> Zobrazit všechny online půjčky <<<

Jak funguje půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručitele může být poskytnuta v řádu jednotek, desítek i stovek tisíc korun. V případě malého finančního obnosu můžeme mluvit o takzvané mikropůjčce, jinak také o finské půjčce. Bez ručení jsou často poskytovány i běžné účelové či neúčelové spotřebitelské úvěry. Bance obvykle musíte prokázat svůj čistý měsíční příjem a doložit schopnost splácet. Samozřejmě to ale není podmínkou u všech finančních společností, některé se na váš příjem nezeptají.

Akce

Splatnost půjčky bez ručení

Pro splácení půjčky bez ručitele doporučujeme zvolit dobu několika dní, týdnů nebo měsíců – dle vašich možností. Pokud nebudete zvládat splácet ve zvoleném termínu, určitě o této skutečnosti banku či finanční společnost informujte. Protože nemůže peníze vymáhat z jiného člověka než z vás, může se stát, že se dočkáte poměrně vysokých pokut za pozdní splácení nebo za prodlužování splatnosti půjček.

Kde si vypůjčit

Pro půjčky bez ručitele je charakteristické, že u vybrané společnosti můžete vždy splácet jen jednu půjčku. Jakmile ji splatíte, můžete žádat o další. Některé finanční společnosti rovněž ověřují, zda již nečerpáte úvěr u jiné banky nebo společnosti. Bonitu klientů rovněž prověřují tak, že vám nejprve vypůjčí nízkou částku (obvykle kolem 4 500 Kč) a až pak vám limit navýší. Vyšší částky tedy můžete využít při druhé, třetí a další výpůjčce. Obzvlášť pokud se zařadíte mezi věrné klienty společnosti, můžete u půjček bez ručitele dosáhnout na zajímavé výhody.