skip to Main Content

Finské půjčky ihned

Setkali jste se s termínem finská půjčka a řešíte, o jakou půjčku se vlastně jedná? Finská půjčka je poskytována v řádu několika tisíc korun. Můžeme ji označit také jako mikropůjčku, půjčku před výplatou nebo třeba SMS půjčku. U nás v ČR je běžně poskytována od částky 500 do 20 000 Kč. Záleží na tom, u jaké společnosti o finskou půjčku zažádáte.

Finské půjčky

PůjčkaPůjčka od – doSplatnost od – doOnline žádost
Kredito24Kredito241.000 – 12.500 Kč1 – 30 dníZažádat
Půjčka Perfect MoneyPerfect Money1.000 – 5.000 Kč7 – 21 dníZažádat
CreditON půjčkaCreditON500 – 20.000 Kč1 – 40 dníZažádat
PůjčkomatPůjčkomat500 – 10.000 Kč5 – 31 dníZažádat

Charakteristika finské půjčky

Kromě výše poskytovaných finančních prostředků hraje velkou roli také splatnost půjčky, která se obvykle pohybuje od 1 do 45 dní. Splatnost i samotná vypůjčená částka je tedy velmi variabilní. Tyto půjčky poskytují nebankovní finanční společnosti – například CreditON, Ferratum nebo třeba Půjčkomat.cz – i vybrané banky. Svým klientům při první žádosti obvykle nabídnou nižší částku, na kterou není nutné sepisovat smlouvu. Prověří si tak jejich bonitu a při další žádosti již poskytnou více finančních prostředků. I splatnost půjčky si můžete libovolně prodloužit, většinou však již za poplatek. Naopak předčasné splacení půjčky je často zcela zdarma.

Proč je finská půjčka výhodná

Finská půjčka je výhodná z mnoha důvodů. Především proto, že je na ni snadné dosáhnout a vám tak rychle zajistí chybějící peníze, byť se jedná jen o malý finanční obnos. Popularita těchto mikroúvěrů je stále na svém vzestupu. Výhodou také je, že peníze z finské půjčky můžete použít neúčelově, tedy opravdu na cokoliv. U mnoha bank byste i na malý finanční obnos čekali dlouho a museli doložit spoustu nezbytných dokumentů. Finanční společnosti spolupráci se svými klienty zakládají na mnohem větší důvěře.

Pro koho je tato půjčka vhodná

O krátkodobou finskou půjčku dnes může žádat skoro každý. Finanční společnosti sice kladou rozdílné požadavky na své žadatele, vždy ale najdete takovou, která vám svými nároky bude vyhovovat. Obvykle je nutností dosažení věku alespoň 18 let. Jinak je finská půjčka poskytována pracujícím, dočasně nezaměstnaným, studentům i maminkám na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od NetCredit a získejte tak až 12.500 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Back To Top