Na českém nebankovním finančním trhu se v posledních letech objevil fenomén rychlé půjčky bez registrů. Jde o logický jev, neboť zhoršující se ekonomická situace připravila spoustu lidí o práci a způsob obživy. To mělo za následek problémy se splácením spotřebitelských a hypotéčních úvěrů, jež pro mnoho lidí vyústilo ve zesplatnění úvěrů a následných exekucí. Pro tento typ klientů bank je nemožné získat bankovní půjčku. Reálnou šanci však mají u půjček bez registru.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat
 

Půjčky bez registru a bez zástavy

 • Půjčka od 500 do 10.000 Kč
 • Splatnost půjčky až 30 dní
 • Bez dokazování příjmů
 • Půjčka bez ručitele

Ferratum půjčka do 10.000 Kč Vám pomůže přečkat do výplaty. Rychlé vyřízení z pohodlí domova…

Více informací o půjčce

 
 • Půjčka od 4.000 do 50.000 Kč
 • Bez nahlížení do registru
 • Vyřízení trvá jen pár hodin
 • Peníze lze použít na cokoli

Provident půjčky pro každého. Záznam v rejstříku dlužníků není překážkou k získání půjčky…

Více informací o půjčce

 

Půjčky bez registru se zástavou

 • Půjčka od 50.000 a více…
 • Splatnost půjčky až na 120 měsíců
 • Půjčka bez registru
 • Půjčka s ručením nemovitostí

Půjčku Vitacredit lze použít na cokoli. Nenahlíží se do registru dlužníků. Nutné ručit nemovitostí…

Více informací o půjčce

 

Jak funguje rychlá půjčka bez registru?

Rychlé půjčky bez registrů nabízejí nebankovní instituce, které při schvalování úvěru nenahlíží do bankovního registru CBCB a nebankovního registru SOLUS. Nebankovní půjčky bez registru tak jsou poměrně rychle schválené a nabízejí svým žadatelům rychlý přístup k penězům. Přitom žádost o půjčku je stejná, jako je tomu u klasických úvěrů. Stačí vyplnit online formulář a odeslat poskytovateli půjčky. Celý proces je natolik rychlý, že peníze lze takto získat i během jediné hodiny.

Nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru se příliš neliší od klasických půjček. Svému žadateli poskytnou peníze a to, i když má nějaký vroubek u ostatních poskytovatelů půjček. Na oplátku za to musí zaplatit vyšší úrokovou sazbu, avšak je důležité upozornit, že se jedná o rozdíl v řádu několika procent. Žadatel se v žádném případě nemusí obávat přehnaného RPSN. Vše je tak, jak má být u solidních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od NetCredit a získejte tak až 12.500 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Rychlá půjčka bez registru – peníze ihned

Základním stavebním kamenem úspěchu rychlé půjčky bez registrů je rychlost poskytování financí. Nevyžadují zdlouhavé dokládání majetkových či daňových přiznání, takže peníze jsou připraveny k načerpání ihned. Půjčky bez registrů mají mírnější schvalovací parametry, takže ji získá skoro každý. O zaplnění díry v rodinném rozpočtu nebo v osobních financích se již není třeba obávat.