• Rychlá půjčka od 25 000 až do 108 000 Kč.
  • Možnost žádat nonstop a z pohodlí svého domova.
  • Půjčka se čerpá neúčelově na cokoliv.

Vyplacení peněz již do 15 minut expresním převodem.

PŮJČIT SI


 

Výhodná nebankovní půjčka Zaimo

Využijte okamžité půjčky Zaimo, která se flexibilně přizpůsobí vašim individuálním nárokům. Poskytovatelem půjčky je česká nebankovní společnost, která se specializuje na finanční služby. Vyřízení je extrémně rychlé – trvá pouhých 5 minut. Navíc do 15 minut od odeslání žádosti o půjčku můžete mít schválené peníze na svém bankovním účtě. Půjčka Zaimo se poskytuje bez poplatků, které výrazně zatěžují rozpočet mnoha českých domácností.

Žádost o půjčku Zaimo.

Flexibilní výše půjčky i doba splatnosti

Transparentní půjčka Zaimo vyjde vstříc vašim individuálním možnostem. Víte, jak dlouho chcete půjčku splácet? A máte představu o tom, kolik byste si chtěli půjčit? Výše úvěru činí od 25 000 až do 108 000 Kč a doba splatnosti půjčky se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Jedná se tedy o rychlou nebankovní půjčku, která dokáže vyřešit i vaše finanční problémy.

Jak funguje rychlá půjčka Zaimo

O půjčku můžete požádat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Je jedno, zda žádáte ráno, v poledne nebo v pozdních večerních hodinách, pracovníci vám jsou k dispozici nonstop. Půjčka může být čerpána i opakovaně. Nejprve je však potřeba splatit dříve vypůjčené peníze. Jakmile si vyberete částku a dobu splatnosti, odešlete žádost o nebankovní půjčku Zaimo a poté převedete na účet společnosti poplatek ve výši 1 Kč, který se využívá k ověření bankovního účtu – ano, tato půjčka se poskytuje bezhotovostně. Peníze obdržíte expresním převodem a jakmile vypůjčenou částku splatíte, můžete si půjčit znovu.

Co vše k půjčce potřebujete

Půjčka se poskytuje žadatelům, kteří jsou starší 18 let. Jedná se o transparentní úvěr, který vás nepřekvapí žádnými extrémně vysokými poplatky při vyřízení ani v průběhu čerpání. Peníze můžete využít na cokoliv, nemusíte tedy dokládat žádné faktury. Pracujete, studujete nebo jste aktuálně na mateřské? I vám půjčka Zaimo jistě vyjde vstříc. Neváhejte ji využít za výhodných podmínek. U nás máte možnost přímo požádat. Než se stihnete zvednou od svého počítače, vaše půjčka bude vyřízená.

ZÍSKEJTE PŮJČKU UŽ DO 15 MINUT ZDE

Další rychlé půjčky

Částka Splatnost
Blesková půjčka 1.000 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Více
Půjčka Zaplo 1.000 – 30.000 Kč 1 – 30 dní Více
Ferratum 500 – 10.000 Kč 21 – 30 dní Více
Půjčka7 1.000 – 5.000 Kč 1 – 30 dní Více