skip to Main Content

Výhodná půjčka na cokoliv

Asi každý se již dostal do svízelné finanční situace a potřebovat narychlo získat peníze. Logicky se nabízí získat peníze v bance prostřednictvím bankovní půjčky. Ale pozor, ne každé banka si zakládá na solidním jednání a nabízí svým klientům férové podmínky pro získání spotřebitelského úvěru. Při výběru bankovní půjčky by tedy žadatel měl být velmi ostražitý a vždy si přečíst, co vlastně podepisuje.

Základem je solidní jednání a kvalitní poradenství

Prvním ukazatelem, podle kterého se doporučuje řídit, je solidnost obchodního jednání. Žadatel by měl mít v první řadě pocit, že si ho banka váží a že se mu snaží poradit. Ty nejlepší banky si zakládají na spokojenosti klientů a dlouhodobé spolupráci. Zaměstnanec banky by se v prvé řadě měl snažit dotyčnému vyřešit jeho životní situaci, nikoliv mu pouze prodat úvěr a udělat si čárku u svého nadřízeného.

Parametry půjček se velmi liší

Na druhou stranu je však také zapotřebí vnímat, jaké parametry má nabízená půjčka. Rozhodující slovo u úvěrů mají RPSN, variabilita nastavení úvěru a rychlost schvalovacího procesu. RPSN dává jasný přehled o tom, jak drahý je daný úvěr. Zahrnuje v sobě takové údaje, jakými jsou úroková sazba, poplatky spojené s úvěrem a pojištění.

Individuální nastavení půjčky

Pro mnoho žadatelů je klíčová možnost individuálního nastavení půjčky a možnost předčasného splacení. Dále jsou rozhodujícími volba pojištění úvěru, možnost získat úvěr během několik desítek minut bez doložení příjmů atd.. Například půjčka Air Bank nabízí svým klientům možnost předschválených limitů, u nichž žadatel nemusí překládat potvrzení od zaměstnavatele a peníze má během deseti minut na účtu. Navíc si může každý zvolit, jak dlouho a kolik měsíčně bude úvěr splácet.

Back To Top