Smart půjčka domu online

S půjčkou Smart získáte až 70 000 Kč v hotovosti

  • Půjčka pro každého, kdo potřebuje půjčit peníze
  • Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od 5 000 až do 70 000 Kč
  • Doba splatnosti půjčky činí 13 a 16 měsíců
  • Neúčelová půjčka vyplácená v hotovosti

Jestliže chcete získat rychlou a výhodnou půjčku, neotálejte a požádejte o hotovostní Smart půjčku.


 

Kdo může požádat o Smart půjčku

Žadatelem o tuto půjčku může být úplně každý, kdo má pravidelný měsíční příjem. Jelikož jeho výši není nutné prokazovat, může tento příjem pocházet z libovolných zdrojů. Nejčastějšími žadateli o půjčku jsou tedy zaměstnanci, podnikatelé, důchodci a ženy na mateřské dovolené. Pokud máte hluboko do kapsy, se svou žádostí neváhejte.

ZÍSKEJTE SMART PŮJČKU DO 70000 KČ IHNED ZDE

Výše půjčky a doba její splatnosti

V rámci Smart půjčky můžete získat až 70 000 Kč na 13 a 16 měsíců. Minimální výše půjčky je stanovena na částku 5 000 Kč. Půjčka se poskytuje v hotovosti a splácí se v pravidelných měsíčních splátkách. Tím, kolik si půjčíte a na jak dlouho, můžete ovlivnit výši jedné měsíční splátky. Pokud máte dostačující bonitu, nepotřebujete k půjčce žádné další zajištění. Jinak je požadován spoludlužník. Půjčku je možné refinancovat, pokud v průběhu čerpání chcete změnit její parametry. Finanční částka se vyplácí bez doložení účelu čerpání a dá se tedy použít na cokoliv.

Požadavky na zájemce o půjčku

Každý žadatel musí splnit podmínku věku minimálně 18 let. Dále by měl pobírat pravidelný měsíční příjem, kterým také zajistí, že na splátky bude mít dostatek financí. Výši svého příjmu ale nemusí nijak dokládat. Při žádosti o půjčku, která se podává po internetu, je nutné předložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Jakmile bude vaše žádost schválena, peníze vám budou hotově doručeny až domů.

Jak si sjednat Smart půjčku

Smart půjčka se dá sjednat několika způsoby. Prvním a také nejjednodušším je již zmíněný online způsob podání žádosti, kdy stačí vyplnit jen jméno, příjmení, telefon, rodné číslo a bydliště. V dalším kroku uvedete, kolik a na jak dlouho byste si rádi vypůjčili. Na základě těchto údajů vám bude půjčka poskytnuta. Jedná se o rychlou a diskrétní půjčku bez zbytečného papírování. Vaše žádost tedy bude vyřízena bez dlouhého odkladu. Obchodní zástupce společnosti vás bude kontaktovat do dvou pracovních dnů a po schválení zajistí předání hotovosti. Jestliže nemáte přístup k internetu, můžete si půjčku sjednat telefonicky. Oba způsoby jsou velmi pohodlné.

ZÍSKEJTE SMART PŮJČKU DO 70000 KČ IHNED ZDE

 

Další rychlé půjčky

Částka Splatnost
Blesková půjčka 1.000 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Více
Kredito24 půjčka 500 – 15.000 Kč 1 – 30 dní Více
Půjčka7 1.000 – 5.000 Kč 1 – 30 dní Více
Ferratum 500 – 10.000 Kč 21 – 30 dní Více
Půjčka Zaimo 25.000 – 108.000 Kč 12 – 48 měsíců Více