skip to Main Content
Podnikáte? Vyberte Si Z Aktuální Nabídky úvěrů

Podnikáte? Vyberte si z aktuální nabídky úvěrů

Podnikatelské úvěry se příliš neliší od běžných osobních půjček. Jen jsou určeny pro podnikatele, ne pro zaměstnance, kteří pak mohou peníze použít pro své osobní potřeby i je investovat do rozvoje svého byznysu. Výše podnikatelských půjček je velmi variabilní a pohybuje se v desetitisících, statisících až milionech korunách. O zajímavý úvěr můžete žádat u své banky a výhodnou půjčku aktuálně získáte i u nebankovní finanční společnosti.

Podnikatelský úvěr od banky

Podnikatelské úvěry mají ve své nabídce všechny známé české banky. Patří mezi ně například Fio banka, Komerční banka, Raiffeisenbank nebo ČSOB. Výše úvěru se pohybuje do mnoha milionů korun a úvěr tak můžete využít i na financování větších projektů. Zatímco u některých bank se setkáte s nepříjemnými poplatky za vedení půjčky, jiné od nich už dávno opustili. Tento úvěr můžete získat bez ručení i s ním. Ideální je například zastavit nemovitost, kterou chcete pořídit. Zástava se mnohdy vyplatí i v případě neúčelového čerpání, pokud si ji můžete dovolit.

Oblíbené nebankovní půjčky pro podnikatele

Zajímavý nebankovní úvěr pro všechny podnikatele nabízí finanční společnost ACEMA Credit. Tyto peníze vám mohou pomoci jednak do začátku podnikání, tak i v jeho průběhu. Opět je zde oblíbené ručení nemovitostí, splatnost úvěru je udána v letech a jeho výše dosahuje částky až 30 milionů korun. Další nebankovní společností, která nabízí podnikatelský úvěr, je Profi Credit. Zde si můžete vybrat z několika typů úvěrů a svůj výběr tak maximálně přizpůsobit konkrétním požadavkům. U rychlé nebankovní půjčky máte výhodu online sjednání, které vám ušetří čas a samozřejmě i peníze.

Co je potřeba předložit k žádosti o úvěr

Jestliže společnost vyžaduje doložení příjmu, použijte daňové přiznání nebo výpis z účtu. Dále je většinou potřeba doklad totožnosti a živnostenské oprávnění, které společnosti potvrdí, že skutečně podnikáte.

Back To Top