skip to Main Content
Kde Vám Půjčí I O Víkendu

Kde vám půjčí i o víkendu

Jestliže byste rádi svou půjčku vyřídili o víkendu a nechcete na ni dlouho čekat, využijte služeb finanční společnosti, která půjčuje 24 hodin. Opravdu, i takto rychlou půjčku si dnes můžete zařídit. Dokonce aniž byste vytáhli paty ze svého domu. Že nevěříte? Podívejte se s námi na tři nejznámější společnosti, které takové půjčky v České republice poskytují. K vyřízení výhodného úvěru tak už rozhodně nepotřebujete všední den.

Rychlá půjčka Kredito24

První společností v našem přehledu je Kredito24. Můžete zde získat částku od 1 000 až do 12 500 Kč se splatností od 1 až do 30 dnů. Nejprve si zvolíte, kolik přesně chcete vypůjčit – stejně jako u mnoha dalších mikropůjček se zde úvěrový limit zvyšuje postupně, to znamená, že s každou další půjčkou vám bude poskytnuto více a více peněz až do zmíněné hranice. Žádost odešlete online – klidně i v pozdních hodinách, převedete 1 Kč, která slouží k ověření bankovního půjčku a peníze vám budou poslány expresním převodem, tedy do 1 minuty od schválení. Celý proces může zabrat jen půl hodinky.

Okamžité vyřízení od MoneyNow

Další zajímavou půjčkou, kterou můžete získat do pár hodin, je Půjčka7. Žádost opět podáte z pohodlí svého domova a peníze vám budou na bankovní účet převedeny téměř okamžitě. Žádat zde můžete až o částku 5 000 Kč – ta vám však bude poskytnuta až po třetím řádném splacení půjčky. Pro nové žadatele je připravena nižší půjčka, na kterou není potřeba žádná smlouva.

Finpůjčka24 – řešení pro každého náročného klienta

Finanční tíseň vás může postihnout nejen v týdnu, ale i klidně o víkendu. V Finpůjčka24 to moc dobře vědí, proto vám nabízejí SMS půjčky až do výše 8 000 Kč. Celý proces nezabere víc než 60 minut. Například ráno zjistíte, že jste bez peněz. Okamžitě odešlete žádost a ještě před polednem máte u sebe zajímavou půjčku.

Zapomeňte na předkládání dokladů a na shánění náročných dokumentů. V dnešní době si můžete půjčit i bez osobního kontaktu, který akorát zdržuje a bere vám volný čas.

Back To Top