kredito24-logo
  • Půjčka od 1.000 do 20.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 30 dní
  • Krátkodobá půjčka
  • Rychlé vyřízení online

Rychlá půjčka Kredito24 do 20.000 Kč. O půjčku žádejte online…


 

Rychlá půjčka Kredito24

Scházejí vám peníze před výplatou? Potřebujete pořídit nové spotřebiče do své domácnosti? Nebo chcete udělat radost svým blízkým a nemáte peněz nazbyt? Pak vás jistě zaujme rychlá bezhotovostní půjčka Kredito24, která je poskytována až do výše 20 000 Kč. Půjčka se vyřizuje online a nejsou k ní vyžadovány žádné zbytečné dokumenty.

Bezhotovostní půjčka až do 20 000 Kč

Poskytovatelem půjčky je společnost Kredito24 Česká republika s.r.o., která má kořeny v sousedním Německu. Výše bezhotovostní půjčky se může pohybovat od 1 000 do 20 00 Kč. Tyto peníze můžete získat na 1 až 30 dní. Jako nový klient máte nárok na částku ve výši maximálně 4 500 Kč, při druhé výpůjčce 7 000 Kč a tak dále. Finanční prostředky budou postupně navyšovány až do možnosti získání půjčky v plné výši. Velká výhoda této bezhotovostní půjčky se skrývá v online způsobu poskytování finančních prostředků. Kredito24 je vám tak k dispozici non-stop. Peníze můžete získat už za 15 minut.

Akce

Jak je to se splatností půjčky

Splatnost půjčky Kredito24, která činí maximální 30 dní, si samozřejmě můžete prodloužit. Pokud tedy víte, že svou půjčku nezvládnete splatit včas, prodlužte si ji o 7, 15 nebo 30 dní. Prodloužení je samozřejmě za poplatek, proto se vždy vyplatí půjčku splatit včas.

Žádost o online půjčku Kredito24

Žádost o půjčku se vyplňuje online. Do přehledného formuláře zadáte veškeré informace o své osobě a převodem 1 Kč potvrdíte číslo svého bankovního účtu. Peníze jsou převedeny bezhotovostně okamžitě po schválení vaší žádosti. Za jak dlouho je obdržíte, závisí jen na vaší bance. Pokud celková částka čerpaných prostředků přesáhne 4 999 Kč, musíte u společnosti podepsat rámcovou smlouvu – při první půjčce tedy nic nesepisujete. Rámcová smlouva je vám zaslána poštou spolu s obálkou. Jeden výtisk musíte poslat zpět společnosti.

K půjčce Kredito24 si můžete do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci a žádat z mobilu. Své finanční prostředky si tak budete moci navýšit třeba na dovolené nebo na cestách. Peníze tak budete mít stále na dosah ruky.

 
Reprezentativní příklad:
Výše půjčky Kredito24 činí 2 390 Kč. Půjčka je splatná za 30 dní. Poplatek za poskytnutí půjčky činí 717 Kč. Celkem tedy musíte k datu splatnosti převést na účet finanční společnosti 3 107 Kč. Jedná se o první půjčku a jestliže ji uhradíte do 7 dnů od data půjčení – předčasně – je zde splacení zdarma. Zaplatíte tedy pouze vypůjčených 2 390 Kč. Půjčka se pojí se základním poplatkem, který při vypůjčení na 30 dní činí 30 % z celkové výše úvěru. Při prodloužení půjčky nebo při pozdní úhradě je rovněž nutné zaplatit procentuální penále z dlužné částky.