skip to Main Content
Výhody Rychlé Půjčky

Výhody rychlé půjčky

Zvažujete půjčku a nevíte, pro jakou se rozhodnout? Pokud peníze potřebujete ihned, využijte rychlou půjčku s okamžitým schválením. Tato půjčka disponuje celou řadou předností a dnes rozhodně není složité si ji zajistit. Objevte s námi výhody rychlé půjčky, kterou si můžete sjednat téměř v každé finanční společnosti. Vesměs se jedná o typ nebankovní půjčky bez registru, jelikož půjčka v bance se pojí s větší časovou náročností.

Okamžité schválení půjčky

Hlavní výhoda rychlé půjčky se skrývá v jejím okamžitém schválení a v možnosti ihned čerpat své peníze. Okamžité schválení znamená, že se vaše žádost o půjčku začne posuzovat ihned po odeslání. Většinou již za 10 až 15 minut víte, zda půjčku obdržíte či nikoliv. Některé půjčky se poskytují i jako nonstop půjčky. To znamená, že o půjčku můžete požádat kdykoliv a ona bude také kdykoliv schválena. Tyto půjčky jsou vhodné třeba při žádostech o víkendu, ve státní svátek nebo jen večer po práci, kdy je už běžná banka zavřená.

Rychlý převod na běžný účet

Rychlé půjčky se většinou vyplácejí bankovním převodem. Pokud by peníze byly poslány v hotovosti, trvalo by tři až čtyři pracovní dny, než by se vám dostaly do rukou. Díky možnosti expresního převodu se čas nutný k předání peněz snižuje na minimum. Alternativou k expresnímu převodu je převod v rámci jedné banky. Ještě před žádostí o půjčku vám doporučujeme ujistit se, že vybraná společnost využívá expresní převody nebo má účet ve stejné bance jako vy. Vyhnete se tak nepříjemnému několikadennímu čekání na své peníze.

Podání žádosti odkudkoliv

O rychlé půjčky můžete žádat několika způsoby. Zcela běžná je online žádost, která se nepojí s žádnou složitou administrativou. Alternativou k ní je žádost přes SMS – textovou zprávu můžete poslat z domu i z cest (SMS půjčka zde). V neposlední řadě si můžete najít finanční společnost, která poskytuje hotovostní půjčky na ruku. Zde máte šanci uspět na počkání přímo na její pobočce.

Back To Top