skip to Main Content
Nebankovní Půjčky Nejsou Plné Nástrah

Nebankovní půjčky nejsou plné nástrah

Stále má mnoho lidí strach z nebankovních půjček a o finančních společnostech si myslí, že se jedná o podvodníky, kteří se snaží jen zbohatnout na obyčejných lidech. Pravdou je, že některé finanční společnosti mohou být přísnější při vymáhání svých pohledávek. Jestliže tedy máte půjčku těsně před splatností, začněte ji řešit okamžitě, nečekejte až se s ní dostanete do prodlení. Vsaďte na prověřené finanční společnosti a i tak si smlouvu o půjčce pečlivě pročtěte.

Podmínky ve smlouvě o půjčce

Ještě před sjednáním půjčky u vybrané finanční společnosti vám doporučujeme důkladně přečíst smlouvu. U některých půjček (obvykle do částky 5 000 Kč) není podpis smlouvy nutností. To ale neznamená, že s ničím nesouhlasíte. Smlouvu obvykle najdete na oficiálních webových stránkách společnosti nebo si ji můžete nechat poslat na e-mail. Rovněž si určitě přečtěte obchodní podmínky a nahlédněte do sazebníku, ze kterého se dozvíte, jak draze vás vyjdou pozdní úhrady nebo jiné úkony ze strany společnosti.

Další článek: Smlouva o půjčce

Pozdní splacení půjčky

Problematické bývá především pozdní splacení vypůjčených peněz. Snad každý už se zpozdil s nějakou platbou, ať už se jednalo o pojistné, úhradu za volání nebo třeba jen o fakturu z nějakého obchodu. Může se tedy stát, že se zpozdíte i s úhradou své půjčky. Jakmile to zjistíte, půjčku neprodleně zaplaťte nebo kontaktujte finanční společnost a zjistěte, co z této skutečnosti pro vás plyne za povinnosti. Už jeden den zpoždění může znamenat vysokou pokutu. Snažte se tedy půjčky platit i s několikadenním předstihem, abyste se nedostali do zapeklité situace.

TIP: Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí každému..

Kde si tedy půjčit?

Určitě vám doporučujeme vyzkoušet online žádost o půjčku, která je snadná a nasměruje vás správnými kroky. Z osvědčených finančních společností můžeme doporučit Home Credit, Profi Credit, Ferratum nebo třeba Provident. Možná se vám podmínky na první pohled zdají přísné. Na druhou stranu zde ale máte možnost získat půjčku poměrně snadno.

Back To Top