skip to Main Content
Výhodné Půjčky Do 5 000 Kč

Výhodné půjčky do 5 000 Kč

Pokud vám scházejí peníze do výplaty nebo když třeba plánujete nákup různých drobností do své kuchyně, můžete využít půjčky do 5 000 Kč. Na takto malou částku většinou nepotřebujete ani žádnou smlouvu a vše tedy vyřešíte rychle a bez zbytečného papírování. V dnešním článku vám představíme některé půjčky od nebankovních finančních společností, které se do této částky poskytují. Velkou výhodou je, že o půjčky můžete žádat i opakovaně.

Půjčka i bez dokladů

Ano, v současnosti můžete žádat o půjčku před výplatou i naprosto bez dokladů. Obejdete se dokonce i bez občanského průkazu. To, že není potřeba smlouva o půjčce je většinou známá věc. O půjčku požádáte třeba online a už za pár minut víte, zda vám byla schválena. Ono schválení půjčky za 2 000 nebo za 3 000 Kč většinou nepředstavuje žádný problém. Mnoho společností takto nízkou poskytuje první půjčku a postupně svým žadatelům jejich limit navyšuje.

Oblíbené půjčky do 5 000 po internetu

Částku 5 000 Kč si můžete půjčit třeba u velmi oblíbené finanční společnosti Ferratum. Její splatnost se pohybuje v rozmezí 7 až 45 dní. U většiny finančních společností máte povinnost splatit vypůjčené peníze do 30 dní, zde tak máte zdarma příjemnou výjimku. Splatnost smlouvy navíc můžete celkem třikrát prodloužit. Opravdu by se tedy nemělo stát, že byste půjčku nezvládli zaplatit.

Další známou finanční společností, která půjčky do 5 000 Kč poskytuje, je creditON. Bohužel pro tuto částku již musíte být stálým klientem finanční společnosti. Napoprvé si můžete půjčit 4 000 Kč – i to je částka, která mnohým lidem pomůže z finančně náročné situace. Žádost je opět rychlá a jednoduchá. Podává se online a po několika výpůjčkách máte možnost zařadit se do zajímavého věrnostního programu finanční společnosti.

Půjčky v této hodnotě nabízí také společnost Profi Credit. U ní máte možnost získat částku 4 999 Kč. Výhodou je zde opět nastavení libovolného splácení, dokonce i po dobu několika měsíců – nejedná se tedy o klasickou mikropůjčku.

Back To Top