• Půjčka od 100 do 4.999 Kč
  • Splatnost půjčky až na 35 dní
  • Rychlá půjčka do výplaty
  • Vyřízení jen pár minut

Malá půjčka VATAonline pomáhá řešit nečekané finanční problémy. O malou půjčku můžete žádat online…

ZAŽÁDAT O PŮJČKU >>>

 

Internetová půjčka VATAonline

Jedním z průkopníků poskytování drobných internetových půjček je společnost VATAonline. Jako jeden z prvních poskytovatelů půjček přišel s myšlenou poskytování půjček kompletně přes internet. Jde o revoluční řešení, jak poskytnout mini půjčku během několika málo okamžiků. Pro mnoho lidí je tato možnost velmi vítaným pomocníkem, takže se portfolio klientů neustále rozrůstá.


VATAonline půjčka

Půjčka VATAonline je určena pro osoby starší 18 let, které potřebují akutně zafinancovat svůj osobní rozpočet. Může se jednat o půjčku od několika set korun až po tisíce. Půjčka VATAonline se přizpůsobí požadavkům zájemce, takže částku a dobu půjčení si určuje žadatel sám. Dle navolených parametrů je pak celá půjčka procesována a peníze poskytnuty na bankovní účet žadatele. Celý systém poskytnutí úvěru je velmi rychlý a jednoduchý. Žadatel může mít své peníze na účtu během několika desítek minut.

Akce

VATAonline půjčka parametry

Půjčka VATAonline se řadí mezi drobné a krátkodobé půjčky. Žadatel si může peníze vypůjčit až na dobu 35 dní. Poté je musí vrátit, jinak mu hrozí sankce. V případě, že si žadatel nemůže dovolit půjčku zcela zaplatit, pak má možnost využít institutu prodloužení splátky až o 30 dní. Za každou individuálně nastavenou půjčku se platí pouze poplatek, který je navíc pevně dán ve smlouvě. Žadatel tak jasně vidí, kolik za půjčení peněz zaplatí.

VATAonline bezpečně

Společnost dbá na bezpečnost svých klientů při úvěrování. Proto umožňuje pouze sjednání jedné VATAonline půjčky s maximálně jedním prodloužením doby splácení. Nechce totiž, aby její klienti uvízli v kolotoči neustálého si půjčování a prodlužování splátek. Snaží se svým zodpovědným přístupem být pravým partnerem pro své klienty.

 
Reprezentativní příklad:
U finanční společnosti VATAonline je možná půjčka třeba ve výši 3 150 Kč na 10 dní. S touto půjčkou se pojí poplatek ve výši 315 Kč. Celkem za ni tedy zaplatíte 3 465 Kč. Splatnost této půjčky je jednorázová. Pokud ji nezvládnete uhradit v řádném termínu, bude vám započítán další poplatek, stejně tak za prodloužení půjčky. Zároveň je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč.
 

ZAŽÁDAT O PŮJČKU IHNED >>>

Náš tip: Nevyhovuje Vám tato půjčka? Vyberte si jinou z rychlých půjček.