• Půjčka od 500 do 10.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 31 dní
  • Krátkodobá půjčka
  • Rychlé vyřízení online

Rychlá mikropůjčka Půjčkomat do 10.000 Kč. O půjčku žádejte online…

Zažádat o půjčku >>>


 

Půjčkomat.cz: rychlá bezhotovostní půjčka pro každého

Bezhotovostní půjčku Půjčkomat.cz poskytuje společnost Friedly Finance, s.r.o. Půjčka je vhodná pro každého, komu chybí menší obnos peněz. Pomůže vám překlenout dny do blížící se výplaty, doplatit plánovanou dovolenou nebo uhradit jiný nečekaný výdaj v domácnosti.

Podmínky pro získání mikropůjčky

Půjčkomat.cz nabízí mikropůjčky všem osobám, které dosáhly věku 18 let a mají bydliště na území ČR. Podmínkou pro její získání tedy není pobírání pravidelného měsíčního příjmu. O půjčku tak mohou žádat nejen pracující, ale také senioři, maminky na mateřské dovolené nebo studenti. Pokud budete o půjčku žádat, nesmíte mít dluh vůči jiné finanční instituci ani nesplacenou půjčku z Půjčkomatu – v takovém případě by vám peníze pravděpodobně nebyly poskytnuty. Finanční společnost nevyžaduje ručitele ani jinou formu záruky.

Jak probíhá sjednání půjčky

Půjčku Půjčkomat.cz můžete získat již za 15 minut. Pokud službu využíváte poprvé, musíte se zaregistrovat a vyplnit své osobní údaje, výši peněz, kterou potřebujete a také dobu, během které plánujete půjčku splatit.

Vaše žádost se odešle a pokud dojde k jejímu schválení, peníze na bankovní účet vám mohou být připsány již během několika minut. Jestliže s vaší žádostí nebude něco v pořádku, půjčka se může pozdržet – i tak byste finance měli mít k dispozici do 24 hodin.

Hlavní výhody půjčky přes Půjčkomat.cz

Mikropůjčka Půjčkomat.cz se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete si vypůjčit částku ve výši od 500 do 20 000 Kč. Při první žádosti je však poskytnuto maximálně 10 000 Kč. Vyšší částku můžete získat až se zapojením do věrnostního programu. Jak si budete půjčovat peníze, váš limit se bude průběžně zvyšovat. Peníze si můžete vypůjčit na dobu 5 až 31 dní. Tu je možné prodloužit o 28 dní, pokud je v plánovaném termínu nestíháte převést zpět.

 
Reprezentativní příklad:
U Půjčkomatu si můžete půjčit částku 4 000 Kč se splatností 25 dní. Splatnost půjčky je jednorázová. S půjčkou se pojí cena 1 000 Kč, která zahrnuje úrok a veškeré nutné poplatky. Celkem tedy zaplatíte 5 000 Kč ke stanovenému datu. RPSN této půjčky činí 2499,5 %.
 

Zažádat o půjčku ihned >>>

Náš tip: Nevyhovuje Vám půjčka Půjčkomat? Podobné SMS půjčky ihned najdete zde.