skip to Main Content
Půjčka S Odloženou Jistinou

Půjčka s odloženou jistinou

Všimli jste si v nabídce některé finanční společnosti zvláštního typu půjčky – půjčky s odloženou jistinou? Pokud ano a tato půjčka vás zaujala, povíme vám, proč jí využít. Jestliže je to pro vás dosud neznáme spojení, dozvíte se o této půjčce více informací a možná že i vy ji budete chtít brzy vyzkoušet. Půjčka s odloženou jistinou je oblíbená mezi lidmi všech generací. Není žádná skupina, která by ji preferovala méně nebo více.

Půjčka s odloženou jistinou z praxe

Hned na začátek si uvedeme příklad z praxe, abyste si dokázali tento typ úvěru představit. Například si chcete půjčit 200 000 Kč na 6 měsíců. Prvních 5 měsíců platíte splátku ve výši 6 000 Kč a ten 6. měsíc zaplatíte 206 000 Kč, čímž vrátíte zpět jistinu a zároveň odvedete i poslední splátku. Jedná se o velmi specifickou půjčku, jejíž přednosti ne každého zaujmou. Tato půjčka se poskytuje se zajištěním nemovitostí i bez něj. Většinou je neúčelového charakteru.

Výhody půjčky s odloženou jistinou

Výhodné je, že se půjčka s odloženou jistinou často pojí s nižším úročením. Půjčka je levná a férová, vhodná pro každého, kdo je v krátké době schopen sehnat více finančních prostředků. Samozřejmě pokud byste takovou půjčkou využívali po několik let, její výhodnost by klesala a půjčka by ztratila na atraktivitě. Půjčka je maximálně transparentní, protože máte fixně stanovené splátky a už od začátku víte, kolik a kdy přesně zaplatíte.

Kde si zajistit půjčku s odloženou jistinou?

Tuto netradiční půjčku si můžete zajistit u vybraných finančních společností, které ji nabízejí spíše jako doplňkový produkt k dalším typům půjček. Jejím poskytovatelem je například finanční společnost ACEMA Credit, která se zabývá poskytováním půjček zajištěných nemovitostí. V případě potřeby si tento typ úvěru můžete zajistit. Vždy záleží na tom, jaké podmínky si u konkrétní společnosti domluvíte.

Back To Top