skip to Main Content

Nebojte se nových hráčů na nebankovním trhu

V posledních letech se objevily nové značky, které se snaží proniknout na nebankovní trh. Jde například o Grand půjčku, VATAonline či Omega půjčky. Jde o relativně neznámé půjčky, které však nabízejí vždy něco navíc. Snaží se odlišit od zavedených pořádků na nebankovním trhu a přinášejí takzvaný čerstvý vítr na celý trh. Díky tomu, že hlavním cílem těchto nových poskytovatelů půjček je proniknutí na trh, nabízejí často své půjčky za daleko výhodnějších podmínek, než tradiční hráči na trhu. A vydělat na tom samozřejmě můžeme jenom my, jako spotřebitelé daných úvěrů a půjček.

Široká nabídka pro každého

Noví poskytovatelé, kteří se snaží oslovit své potenciální klienty, samozřejmě musejí působit plošně. A právě na internetu je k tomu nejlepší přístup. Díky tomu můžete získat půjčku od společnosti, která sídlí třeba na druhém konci republiky bez zbytečných cavyků. Nemusíte nikam jezdit a ani nikam volat. Stačí obvykle vyplnit online žádost na webu a o všechno ostatní se už starají pracovníci dané společnosti. Nechte je, aby za vás vše vyřídili. A vy se můžete věnovat daleko zajímavějším věcem a radovánkám. Není totiž účelem při vyřizování půjčky trnout strachy, dohledávat dokumenty, vyjádření či výpisy z nejrůznějších registrů. O to ať se postarají poskytovatelé půjček. Vy si jen vyberte velikost půjčky, poskytovatele a je to. Ostatní je na něm.

Nové cesty a možnosti

Nové cesty, které přišly s novými poskytovateli, logicky ovlivní i tradiční poskytovatele. Ti musejí reagovat a často reagují tak, že své produkty zlevní, nebo k nim přidají další služby, či sníží úroky a podobně. Výsledek je každopádně pro nás, pro spotřebitele příznivý. Pro nás to znamená, že nám poskytovatelé odpouští část úroků, vracejí zaplacené poplatky či nabízejí akce, kdy se poplatky nemusí platit vůbec. To je moderní nebankovní trh, který snad už konečně dorazil i k nám.

Back To Top