• Půjčka od 1.000 do 10.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 30 dní
  • Vyřízení do 60 minut
  • Půjčka bez ručitele

Kouzelná půjčka Vám půjčí před výplatou až 10.000 Kč na 30 dní. Zažádat si můžete online…

ZAŽÁDAT O PŮJČKU >>>


 

Rychlá kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka je příležitost, jak si říci až  o 10 000 Kč, i když jste s tímto poskytovatelem zatím neměli žádnou zkušenost. Je o mimořádně zajímavou akci, kdy může člověk požádat o tuto půjčku bez nutnosti složitého ověřování výše příjmu a navíc nemusíte nikam chodit podepisovat smlouvu. Vše zvládnete od svého počítače, takže celý proces je výrazně snazší a navíc podstatně rychlejší. Kouzelná půjčka vám umožní dostat slušnou sumu peněz, bez zbytečné administrativy, které stejně jenom zdržuje a pro poskytovatele nemá valný význam.


Parametry půjčky

Kouzelnou půjčku můžete získat od 1 000 do 10 000 Kč. Splatnost si volíte od několika málo dnů  až po 30 dní. Je zde i možnost následného prodloužení  podle vašich potřeb. Velice zajímavý přístup je od tohoto poskytovatele ke stálým klientům. Těm nabízí půjčky dokonce do 50 000 Kč za velice slušných podmínek a bez ručení. Při této půjčce nemusíte ani zastavovat majetek a ani sjednávat rozhodčí doložku. Jde o férový přístup, který si klienti Kouzelné půjčky rozhodně zaslouží.

Akce

Výhody Kouzelné půjčky

K jasným výhodám Kouzelné půjčky patří především rychlost. Půjčka je vyřízena do 60 minut. Své peníze tak můžete mít skutečně do jedné jediné hodiny, pokud jsou splněny všechny nutné předpoklady. Jako jeden z mála poskytovatelů nabízí možnost půjčit si až 10 000 Kč na první online půjčku při první žádosti. Jde skutečně o revoluci, která nabízí každému bez rozdílu možnost dostat slušné peníze. Pro stálé klienty má Kouzelná půjčka další výhody a tou nejmarkantnější je půjčka až 50 000 Kč. Online žádost o tuto půjčku navíc můžete vyplnit odkudkoliv bez rozdílu a peníze vám přijdou přímo na váš účet. Snadněji už si asi půjčit ani nejde. Kouzelná půjčka je moderní cesta, jak získat až 10 000 Kč snadno a bez ručení.

 
Reprezentativní příklad:
Kouzelné půjčky můžete využít třeba ve výši 7 300 Kč na 17 dní. Celková výše úroku a poplatků, které je nezbytné spolu s vypůjčenou částkou uhradit, činí 1 179 Kč. Celková výše vaší jednorázové splátky tedy bude 8 479 Kč. Úhradu je nutné provést ke stanovenému datu splatnosti půjčky. RPSN půjčky činí 2394 %.