• Půjčka od 30.000 do 600.000 Kč
  • Splatnost půjčky až na 6 let
  • Bez ručení
  • Půjčka na cokoliv

Předním poskytovatelem půjček v ČR je Komerční banka. Zažádejte si o výhodnou půjčku…

Zažádat o půjčku >>>


 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Půjčka Komerční banky

Komerční banka patří k předním poskytovatelům půjček na bankovním trhu. Jelikož jde o velkou banku, můžete vybírat z celé řady kvalitních produktů, které jsou buď účelové, nebo neúčelové. Podle toho se také dají půjčky dělit a zařazovat do různých kategorií. Celkově ale Komerční banka poskytuje prakticky všechny finanční produkty, půjčky a úvěry, které jsou na našem trhu k dispozici. Mezi nejoblíbenější půjčku samozřejmě patří klasický spotřebitelský úvěr, který je díky tomu, že je poskytován bankou, výrazně levnější v porovnání s pochybnými poskytovateli na nebankovním trhu.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Proč půjčku od banky?

Půjčka do Komerční banky je skutečným řešením, které vám usnadní proces nejenom při schvalování, ale i při splácení. Díky tomu, že banka obvykle požaduje celou řadu dokumentů a potvrzení, si o vás udělá obrázek. Tento profil je pak velice užitečný i pro vás, jelikož vidíte, jestli na danou půjčku máte a budete mít i v budoucnosti. Ne každý si totiž dokáže všechno do detailu spočítat a kalkulovat s nepřesnými čísly nemá cenu. Komerční banka, když nabízí půjčku, tak si vás takříkajíc proklepne a to je informace i pro vás. Díky tomu víte, že si můžete dovolit to a to a podle toho se také zařídit. Není totiž nic horšího, než získat půjčku, na kterou vlastně nemáte v rodinném rozpočtu peníze.

Akce

Odpovědné úvěrování

Komerční banka samozřejmě nabízí pouze odpovědné úvěrování. Jde tedy o půjčky, kde si předem zjistí, jak na tom žadatel je a teprve podle toho mu navrhne nejlepší řešení. Půjčka od Komerční banky je vždy tím správným řešením, jelikož velké bankovní domy si navzájem konkurují a snaží se snížit úrokové sazby a s tím související roční procentní sazbu nákladů na minimum. Na tom můžete vydělat pouze my jako klienti a žadatelé o půjčku. Díky konkurenčnímu boji na bankovním trhu vám Komerční banka nabízí mimořádně zajímavé podmínky pro všechny druhy úvěrů a půjček. To vám může pomoci v rozhodování, jakého poskytovatele pro svou půjčku využít. S bankou se navíc dokážete domluvit na případném odkladu splácení či novém platebním kalendáři. Ne každý nebankovní poskytovatel je také tak vstřícný a i to může být důvod, proč volit kvalitní Komerční banku.