skip to Main Content
I Když Je člověk Nezaměstnaný, Může Snadno Získat Mikropůjčku Ihned.

Jste nezaměstnaní? I tak můžete získat výhodnou půjčku

Je možné sehnat výhodnou půjčku i v době, když jste bez stálého příjmu? Ano, chce to ale opravdu pečlivě vybírat. Navíc byste měli mít jistotu alespoň nějakého příjmu – nástupu do další práce a tedy výplaty, nebo dočasného přivýdělku, ze kterého svou půjčku uhradíte. Jestliže si totiž sjednáte úvěr, aniž byste byli schopní jej v dohledné době splatit, můžete se dostat do velkých finančních problémů.

Nejoblíbenější mikropůjčky

Nejběžnějším a také nejoblíbenějším úvěrem, který si můžete v nezaměstnanosti pohodlně sjednat, je mikropůjčka. Jedná se o malou půjčku do 20 000 Kč. Při první žádosti ale obvykle získáte částku jen do 5 000 Kč. Tuto půjčku pak můžete použít k úhradě svých akutních finančních výdajů a nemusíte tedy během doby, kdy jste bez práce, nechat klesnout svou životní úroveň.

Tento úvěr je také výhodný z důvodu, že si ho můžete sjednat z pohodlí domova a malou částku dokážete snadno splatit. Jestliže bude vaše spolupráce s finanční společností oboustranně výhodná, můžete samozřejmě obratem požádat hned o další půjčku a třeba i o vyšší finanční částku.

Půjčujte si méně peněz

V době, když jste bez stálých příjmů, může být opravdu náročné splatit i malou půjčku. Proto pokud si potřebujete půjčit na své každodenní výdaje, dobře si promyslete, jak vysokou částku budete chtít. Částka do 5 000 Kč vám při velké úspoře vystačí na několik dní, ale třeba i na měsíc – je to velmi individuální, záleží, co chcete z půjčky platit.

S malou půjčkou se pojí i nižší poplatky. Jelikož úrok se počítá z menší částky. Doporučujeme vám si také sjednat půjčku s možností předčasného splacení zdarma. Pokud byste totiž peníze měli k dispozici dříve, nemuseli byste se dále půjčkou zatěžovat, ale mohli byste svůj dluh pohodlně uhradit.

Pojistěte se

Máte sjednaný úvěr, ale přišli jste nečekaně o práci? Pokud ho nezvládnete v této době splácet, nemusí to být problém, když máte sjednanou pojistku, která výpadek vašeho příjmu pokryje. Toto pojištění většinou už není možné sjednat dodatečně. Musíte tedy na něj myslet už při sjednávání úvěru.

Za pojistku obvykle zaplatíte několik stokorun měsíčně. Pokud se ale dostanete do nějakých problémů – ztratíte zaměstnání nebo dlouhodobě onemocníte – pojištění výpadek vašeho příjmu spolehlivě pokryje. Na co vše se pojistka bude vztahovat, je zase velmi individuální. Záleží na pojišťovně a na vaší pojistné částce. Čím vyšší pojistku si platíte, tím získáte výhodnější podmínky (alespoň tak to platí u většiny půjček).

I v době nezaměstnanosti můžete své finanční problémy nechat stranou s výhodnou půjčkou. Jelikož půjčky dnes nabízejí nízké úroky, nemusíte při sjednání dokládat své příjmy a ani se nenahlíží do registrů dlužníků, je jejich sjednání mnohem jednodušší než kdysi.

Potřebujete půjčit peníze ihned? Pokračujte zde.

Back To Top