skip to Main Content

Nebankovní půjčky jsou dostupné pro každého

V nabídce nebankovních půjček je opravdu z čeho vybírat. Je zde pro vás připravena celá škála atraktivních a zajímavých produktů, které se vyplatí vyzkoušet, pokud máte hluboko do kapsy. Mikropůjčky neboli finské půjčky, účelové i neúčelové spotřebitelské úvěry, hypotéky – to je jen zlomek toho, co vám dnes finanční společnosti nabídnou za velmi výhodných podmínek. Dejte přednost soukromé společnosti před svou bankou a uvidíte, že vás určitě nezklame.

Typy nebankovních půjček

Pokud hledáte vhodnou nebankovní půjčku, můžete vybírat z těchto produktů. Jednoznačně nejoblíbenější jsou dnes mikropůjčky. Jedná se o rychlé půjčky, které vyřídíte pohodlně ze svého domova. Maximální částka je zde vždy nižší. Většinou se jedná o částku do 20 000 Kč. Její výše je však individuální. Mikropůjčky se při opakovaných žádostech často navyšují. To znamená, že jako nový klient finanční společnosti můžete získat maximálně třeba 5 000 Kč, při druhé žádosti už 10 000 Kč atd. Je to výhodné především z důvodu, že nemusíte hned poprvé vyřizovat úvěrovou smlouvu. Mikropůjčka vám přijde vhod, když potřebujete rychle uhradit své akutní výdaje.

Dalším typem jsou neúčelové úvěry do 500 000 Kč, které je možné čerpat na cokoliv. Tyto úvěry nabízejí o něco výhodnější podmínky čerpání než mikropůjčky. Sice však máte nižší náklady, ale je potřeba si uvědomit, že úvěr využíváte delší dobu. Peníze můžete využít jako investici do své domácnosti, na nákup nového vozu nebo na kterékoliv další výdaje, které máte. Ve specifických případech je nutný ručitel nebo podpis směnky. Některé společnosti také vyžadují doložení příjmu, často lze ale půjčku sjednat i bez něj. I tak byste měli příjem pobírat, abyste svůj úvěr zvládli splatit.

V neposlední řadě bychom chtěli zmínit nebankovní hypotéky neboli úvěry se zástavou nemovitosti. Tyto úvěry je možné čerpat buď neúčelově nebo jako investici do své nemovitosti. Tu je také nutné použít jako zástavu (nemusí se však jednat o tu samou nemovitost, do které pak peníze investujete). Nebankovní hypotéka představuje ideální způsob, jak získat více finančních prostředků bez rizika. Navíc se pojí i s minimálním úročením. Z dlouhodobého hlediska se jedná tedy o velmi oblíbené řešení, které mnozí klienti finančních společností využívají.

Kdo může žádat o nebankovní půjčku

Chcete získat nebankovní půjčku a nevíte, co vše máte jako žadatel splnit? Podmínky čerpání půjček si finanční společnosti stanovují sami. Většinou se ale shodnou na tom, že půjčky jsou určeny pro osoby minimálně ve věku 18 let, které mají trvalé bydliště v ČR a tedy i platný občanský průkaz (ten je nutné většinou předložit). Další specifické podmínky – jako doložení výše příjmu, být bez záznamů v registrech dlužníků nebo nebýt v exekuci či insolvenci – jsou velmi individuální a záleží jen na společnosti, jak k celé žádosti o půjčku přistupuje.

Obecně jsou však půjčky vhodné pro zaměstnance, podnikatele, maminky na mateřské, seniory i studenty. Důležité je při půjčce pobírat alespoň nějaký stálý příjem, byť jeho doložení nemusí být požadováno.

Získejte půjčku výhodně! Porovnejte si nejvýhodnější nabídky nebankovních půjček na trhu.

Back To Top